Sales Manager - Specjalista ds sprzedaży usług HR z j. niemieckim

PUR MONTAGE sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Poznań, Kalisz, Leszno

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

PUR Montage sp z o.o.  to spółka-córka niemieckiej agencji pracy tymczasowej PUR Montage-Dienstleistungs-GmbH.

Jesteśmy agencją z wieloletnim doświadczeniem, specjalizującą się w rekrutacji wykwalifikowanych pracowników z branży metalurgicznej na terenie Niemiec.

Aktualnie, w związku z rozwojem firmy na terytorium Polski, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Obowiązki zatrudnionej osoby:

  • zdalna sprzedaż rozwiązań z zakresu HR opartych na formule pracy tymczasowej oraz pośrednictwie pracy na terenie Niemiec
  • kompleksowe przygotowanie ofert handlowych oraz umów dla klientów (w j. polskim oraz niemieckim)
  • budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji z klientami w podległym obszarze
  • współpracę w ramach zespołu w zakresie realizacji zamówień
  • współtworzenie strategii rozwoju firmy

Oczekujemy:

  • przynajmniej rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym (min. B1) - dwujęzyczne środowisko pracy
  • znajomości specyfiki pracy w branży HR
  • znajomość prawa pracy
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie z niemieckim kapitałem (umowa o pracę)
  • atrakcyjny system premiowy
  • wsparcie doświadczonego zespołu
  • szkolenie przed rozpoczęciem pracy
  • możliwość realnego wpływu na rozwój firmy oraz wdrażania swoich pomysłów
  • niezbędne narzędzia pracy (samochod, laptop, telefon)
  • mozliwosc pracy zdalnej

Poznajmy się! Czekamy na Twoje CV.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłane CV klikając w przycisk:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy