Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sales Manager - sprzedaż B2B

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Kierownik
  • 2018-12-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dla naszego Klienta, firmy handlowej, będącej częścią międzynarodowej organizacji, dynamicznie rozwijającej działania sprzedażowe w Polsce poszukujemy odpowiedniej osoby do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Toruń
    PL_773322

    Główne obowiązki:

    • Opracowanie i realizacja budżetu sprzedaży;
    • Współtworzenie i nadzór nad realizacją strategii rozwoju firmy;
    • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji i rozwijanie długoterminowej współpracy z klientami;
    • Poszukiwanie nowych możliwości rozwoju biznesu i bieżąca analiza rynku;
    • Zarządzanie sprzedażą za pośrednictwem sieci dystrybucyjnej;
    • Zarządzanie zespołem sprzedawców mobilnych i biura obsługi klienta;
    • Usprawnianie procesów obsługi klienta i współpracy pomiędzy działami;
    • Ścisła współpraca z Zarządem, Product Managerem oraz centralą firmy;
    • Negocjacje kontraktów i monitorowanie ich realizacji;
    • Raportowanie zgodnie z firmowymi standardami.

    Wymagania jakie powinni spełniać kandydaci:

    • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu działem sprzedaży;
    • Praktyka w zarządzaniu sprzedażą za pośrednictwem firm dystrybucyjnych, dodatkowym atutem będzie doświadczenie we współpracy z klientami przemysłowymi;
    • Mile widziana praktyka w sprzedaży środków ochrony osobistej;
    • Udokumentowane osiągnięcia w zakresie rozwoju sprzedaży;
    • Swobodna komunikacja w języku angielskim;
    • Orientacja na osiąganie ambitnych celów;
    • Dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne;
    • Doskonałe umiejętności negocjacyjne;
    • Zdolność do rozwijania silnych relacji biznesowych;
    • Wykształcenie wyższe.

    Nasz klient oferuje:

    • Możliwość aktywnego uczestnictwa w rozwoju firmy;
    • Ciekawe wyzwania zawodowe i pracę w międzynarodowym środowisku;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i warunki zatrudnienia.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.