Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sales Manager – sprzęt laboratoryjny

  • mazowieckie
  • Kierownik
  • 10.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego Klienta, europejskiego dystrybutora zaawansowanych urządzeń laboratoryjnych w związku z dalszym rozwojem działalności handlowej w Polsce, poszukujemy kompetentnej osoby do rozwoju sprzedaży w Polsce urządzeń do automatycznego pipetowania, na stanowisko:

    Miejsce pracy: home office
    Ref. Nr.: SM LABS

    Zakres obowiązków:

    • samodzielne stanowisko handlowe
    • rozwój sprzedaży wysokiej jakości urządzeń do automatycznego pipetowania wśród laboratoriów prywatnych i państwowych, które posiadają dużą ilość próbek do zarządzania: farmacja, biologia, biotechnologia, chemia, genetyka, diagnostyka, uniwersytety, instytuty
    • sprzedaż urządzeń wraz z systemami zarządzania próbkami, programowanymi pod konkretne potrzeby danego laboratorium
    • praca na terenie całej Polski, prowadzenie spotkań w laboratoriach, prezentowanie możliwości urządzeń i wartości dodanych dla laboratoriów
    • nacisk na aktywny rozwój biznesu, pozyskiwanie nowych laboratoriów na terenie Polski
    • opieka i wsparcie dla dotychczasowych Klientów, sprzedaż materiałów eksploatacyjnych (pipety, itp.)
    • reprezentowanie czołowej, światowej marki urządzeń do automatycznego pipetowania (wyłączność na Polskę jako dystrybutor)
    • współpraca z Specjalistą ds. Serwisu (wsparcia technicznego) z Polski
    • koordynowanie procesu wdrażanie sprzętu do konkretnego laboratorium
    • udział w przetargach na zakupy do laboratoriów państwowych jednostek
    • raportowanie do Dyrektora z centrali zagranicznej
    • współpraca i kontakt z producentem urządzeń
    • docelowo w przyszłości również rozwój sprzedaży na rynku polskim sekwenatorów NGS do analizy genomów

    Wymagania:

    • 3-5 lat doświadczenia na stanowisku handlowym związanym z aktywną sprzedażą B2B w terenie
    • doświadczenie w branży urządzeń laboratoryjnych będzie znaczącym atutem ale nie jest warunkiem koniecznym, jesteśmy otwarci na dojrzałych handlowców z różnych branż gotowych do nauki branży
    • mile wdziane wyższe wykształcenie z obszaru nauk przyrodniczych (chemia, biologia, fizyka)
    • nastawienie na aktywne działanie w rynku i nacisk na pozyskiwanie nowych laboratoriów
    • dobra znajomość języka angielskiego – wymóg konieczny (współpraca z centralą z zagranicy, producentem oraz przełożonym obcokrajowcem)
    • wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
    • otwartość na naukę zastosowania urządzeń do automatycznego pipetowania oraz rozwiązań, które oferują laboratoriom
    • wysoka kultura osobista
    • otwartość na pracę na terenie całej Polski (home office)

    Oferujemy:

    • stabilną pracę dla czołowego Europejskiego dystrybutora zaawansowanych urządzeń laboratoryjnych
    • pracę z wysokiej jakości produktem
    • wsparcie specjalisty ds. technicznych oraz doświadczonego Dyrektora Sprzedaży
    • szkolenia produktowe zagranicą przed rozpoczęciem pracy
    • auto służbowe
    • wsparcie z centrali oraz bezpośrednio od producenta sprzętu
    • możliwość pracy z home office
    • umowę o pracę
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV klikając w poniższy przycisk APLIKUJ.

    www.goodmanpolska.com

    Prosimy o dopisanie klauzuli:

    Wyrażam zgodzę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez GOODMAN Doradztwo Personalne s.c. do potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Jednocześnie zdaję sobie sprawę z przysługującego mi prawa do wglądu przesłanych przeze mnie danych, uzupełniania, poprawiania, a nawet usunięcia danych ze zbioru.