Logo Pracuj.pl

Sales Manager

ManpowerO firmie

  • Tychy
    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż elementów z oferowanego portfolio (m.in. kotły gazowe i pompy ciepła)
  • Podniesienie rozpoznawalności marki na polskim rynku
  • Dobieranie optymalnych rozwiązań technologicznych i tworzenie ofert handlowych
  • Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • Reprezentowanie firmy na targach
  • Wsparcie techniczne klientów
  • Realizowanie wyznaczonych planów sprzedażowych

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży grzewczej i/lub sanitarnej
  • Dynamika działania i zacięcie sprzedażowe
  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Znajomość języka włoskiego będzie autem
  • Prawo jazdy kat. B

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (umowa zawierana bezpośrednio z naszym klientem)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premię sprzedażową
  • Pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
  • Realny wpływ na rozwój marki w Polsce
  • Zapewnione niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop, biznesowa karta kredytowa

Manpower to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej Ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Aktualne oferty pracodawcy
SMA/051/KTR

Sales Manager, Tychy