Oferta pracy

Sales Manager w branży HR

Gi Group Holding

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Sales Manager to rola, w której liczą się relacje. Będąc sprzedażowym lifechangerem dbasz o relacje biznesowe z klientami na terenie dedykowanego województwa.To oznacza, że masz aktywną postawę we współpracy z klientem, umiesz dopytać o potrzeby i zadbać o tak zwany customer experience :)

  • Zależy nam na osobie, która ma w sobie czujność i otwartość na zmiany, jest obserwatorem rynku i chce aktywnie uczestniczyć w rozwijaniu portfolio HRowych usług.

  • Sprzedaży nie ma bez prowadzenia negocjacji, tworzenia ofert, przedstawiania warunków współpracy, zadbania o dokumentację sprzedażową no i realizacji indywidualnego planu.

  • Spokojnie, jeśli masz w sobie wszystko to co opisaliśmy na początku, wynik po prostu się zrobi :)

Nasze wymagania

  • otwarta postawa i umiejętność nieszablonowego spojrzenia na współpracę z klientami,

  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu służbowego,

  • podstawowa znajomość języka angielskiego,

  • doświadczenie w sprzedaży usług HR bardzo nas ucieszy.

To oferujemy

  • przyjazne i jednocześnie solidne wdrożenie do firmy oraz naszych usług, dające swobodę do wykonywanie obowiązków,

  • realny wpływ na strategię firmy oraz elastyczność w doborze projektów i sposobie ich realizacji,

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę ze stałym wynagrodzeniem miesięcznym i motywującym systemem premiowym,

  • koleżeńskie wsparcie ze strony doświadczonego zespołu sprzedażowego,

  • przyjazną atmosferę pracy w kilkunastoosobowym zespole ludzi, którzy lubią ludzi - dlatego działają w branży HR :),

  • pracę na zasadzie hybrydowej lub zdalnej,

  • dostęp do platformy językowej,

  • Kafeterię z benefitami – samodzielnie wybierasz, na co przeznaczasz swoje comiesięczne środki,

  • różnorodne środowisko - mamy koleżanki i kolegów w ponad 30 krajach,

  • sposobność dołączenia do globalnych struktur firmy,

  • inicjatywy integracyjne oraz atmosferę współpracy i zaufania,

  • learning hub – globalna społeczność, w której dzielimy się wiedzą, nabywamy kompetencje i wymieniamy się doświadczeniami,

  • możliwość dołączenia do grup projektowych, które mają apetyt i wpływają na dobre zmiany w firmie,

  • dodatkowy urlop z okazji urodzin,

  • No i właściwie najważniejsze - każdy jest ważny – swobodna atmosfera pozwala nam z większą lekkością działać wspólnie i tworzyć klimat #ChangeLives.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

Gi Group Holding to ekosystem usług HR.

Dzięki połączeniu sił i kompetencji marek Gi Group, Grafton Recruitment, Wyser, Thomas, Finance, Care, Support&Care oraz Krajowego Centrum Pracy, mamy moc do wielowymiarowego wspierania kandydatów i zabezpieczania procesów HR naszych Klientów.

Wpływamy na zmianę życia innych, towarzysząc im w zawodowej podróży, oraz na zmianę w branży rekrutacyjnej, tworząc przyjazne środowisko pracy#ChangeLives

Jeśli czujesz się lifechangerem i to stanowisko do Ciebie pasuje, czekamy na Twoją aplikację!

Przewiń do profilu firmy