Ta oferta pracy jest nieaktualna od 560 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sales Manager

  • warmińsko-mazurskie
  • Kierownik
  • 08.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    www.primulator.pl

    Primulator powstał w 1966 roku w Oslo i stał się wiodącym dostawcą urządzeń gastronomicznych obsługując rynek HoReCa. Firma od ponad 25 lat istnieje w Polsce, a jej biura znajdują się w Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Krakowie, Zabrzu i Gdyni.

    Wieloletnia tradycja i doświadczenie sprawiły, że Primulator ma ugruntowaną pozycję na rynku HoReCa. Cieszymy się zaufaniem klientów sieciowych będących międzynarodowymi markami, a także klientów indywidualnych, sieci kawiarni, lodziarni, cukierni i restauracji.

    W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    KDH/W/2017

    Opis stanowiska:

    • zarządzanie zespołem handlowców
    • reprezentowanie firmy na targach I innych wydarzeniach
    • współpraca z dostawcami
    • profesjonalna obsługa i opieka istniejących klientów firmy Primulator
    • poszukiwanie nowych obszarów działania w sektorze HoReCa
    • budowanie i umacnianie pozycji firmy Primulator na terenie Polski
    • organizacja prezentacji, szkoleń z zakresu działania firmy Primulator
    • współpraca z innymi działami firmy

    Wymagania:

    • preferowane wykształcenie wyższe
    • preferowane doświadczenie w sektorze HoReCa
    • silna motywacja i zaangażowanie w realizacje określonych celów
    • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
    • samodzielność, sumienność, chęć własnego rozwoju
    • prawo jazdy kat. B
    • gotowość do częstych podróży służbowych, dyspozycyjność
    • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • ciekawą i perspektywiczną pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
    • pracę w standardzie międzynarodowym, dobrą atmosferę oraz elastyczne godziny pracy
    • profesjonalne szkolenia, możliwość rozwoju kompetencji
    • samochód służbowy i wszystkie niezbędne narzędzia pracy
    • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny (po okresie próbnym)

    Pisemne oferty zawierające: list motywacyjny, CV wraz ze zdjęciem, prosimy przesyłać w terminie 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia za pomocą:

    Primulator zapewnia pełną dyskrecję związaną z otrzymanymi CV.

    Uprzejmie informujemy, że nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

    Zastrzegamy prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla procesu rekrutacji :
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)