Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sales Manager (praca zdalna)

AVANTRO s.r.o.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Będziesz miał duże zadanie - wprowadzić Foxentry na polskie strony i sklepy internetowe. To wyzwanie i wielka odpowiedzialność. Choć jesteśmy elastyczni i nowocześni, osiągnęliśmy sukces dzięki sprawdzonym procesom i dyscyplinie. Twoim zadaniem będzie:

- pozyskiwanie nowych klientów przez telefon, e-mail i wideorozmowy

- wsparcie całego procesu sprzedaży od początku do końca

- podstawowe wsparcie techniczne z naszym oprogramowaniem

- wsparcie w doborze pakietu usług i ustawień projektu wg potrzeb klienta

- udział w tworzeniu strategii ekspansji naszego biznesu do Polski

- aktywne poszukiwanie klientów i okazji biznesowych

Nasze wymagania

Nie mamy nic przeciwko, jeśli jesteś po szkole i dopiero rozpoczynasz przygodę zawodową albo jesteś osobą, która ma już pewne doświadczenie. Możesz wykonywać tę pracę z dowolnego miejsca, niezależnie od tego, czy rozmyślasz na poziomie globalnym w Warszawie, Katowicach, Gdańsku, Wrocławiu, czy lubisz cieszyć się spokojem gdzieś na łonie natury. Wystarczy mieć komputer i dostęp do internetu. Jednak jest kilka rzeczy, których od Ciebie potrzebujemy:

- doskonałe umiejętności komunikacyjne i odrobinę biznesowego ducha

- orientacja na klienta

- nie bać się dzwonić, prowadzić wideorozmowy, pisać maile

- entuzjazm do technologii

- podstawy języka angielskiego

- dyscyplina osobista i sumienność

To oferujemy

W naszej firmie kierujemy się maksymalną przejrzystością. Jesteśmy self-made, więc nie będzie Cię hamowała żadna centrala ani korporacyjne zwyczaje. Dlatego możemy Ci zaoferować:

- 5500 zł brutto miesięcznie jako gwarantowane stałe wynagrodzenie + premie sprzedażowe

- elastyczną pracę w 100% z dowolnego miejsca

- współpracę B2B (jesteś osobą samo-zatrudnioną)

- 0% korporacji

- możliwość ekspansji z produktem globalnym (przygotowujemy kolejne kraje europejskie)

- szkolenie wstępne i wsparcie od naszej czesko-polskiej koleżanki Natalii

- otwarta kultura firmowa, w której Twoje pomysły są mile widziane

- know-how wyjątkowego projektu

- czeskie poczucie humoru

Jesteś osobą światową? Pomóż Czechom wprowadzić biznes do Europy (100% praca zdalna)

Jesteśmy czeskim start-upem cyfrowym i szukamy siły biznesowej do ekspansji na Polskę. Będziesz naszym bratem Lechem czy siostrą… Lechą? Przeczytaj uważnie to ogłoszenie, a zwiększysz swoje szanse.

Cześć, Polsko, tutaj Foxentry z Pragi.

Nasze narody zawsze były sobie bliskie. W końcu od dziecka uczymy się legendy o tym, jak bracia Lech i Czech dali początek naszym dwom krajom, które nadal są jak bracia. W sumie to jesteście znacznie większymi braćmi i macie dostęp do morza, ale za to my mamy Jožina z Bažin.

O co chodzi w tym ogłoszeniu? Razem z Tobą chcemy udowodnić, że Słowianie z Europy Środkowej widnieją na mapie świata jako nowa Silicon Valley. Wymyśliliśmy oprogramowanie, które pomaga sklepom internetowym, CRM i aplikacjom bezbłędnie uzupełniać imiona i nazwiska, adresy i telefony. Dla naszych klientów oznacza to szybszy proces zamówienia, większą sprzedaż i bezproblemowe dostarczanie przesyłek.

Czechy już podbiliśmy i rośniemy szybciej niż czeski apetyt na piwo w piątkowe popołudnie. Dlatego poszukujemy polskiego brata lub siostry, który będzie naszym Sales Managerem dla Polski. Szukamy kogoś, kto myśli globalnie.

Umiesz sobie wyobrazić pracę u nas? Wyślij do nas Twoje CV bądź profil LinkedIn razem z krótkim listem motywacyjnym już teraz, a jak najszybciej przeprowadzimy z Tobą wideorozmowę. Aby sprawdzić, jak uważnie czytasz, dodaj w odpowiedzi słowo „Koperek”, a otrzymasz termin VIP.