Oferta pracy

Sales Manager

IntersysO firmie

Intersys

Ludwika Rydygiera 15

Warszawa

Firma Intersys, Złoty Partner Microsoft, specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej jakości informatycznych produktów biznesowych oraz usług związanych z ich skutecznym uruchomieniem.

Jesteśmy partnerem Microsoft z największym stażem wdrożeniowym w zakresie Microsoft Dynamics 365 CRM, w portfolio posiadamy również rozwiązania Business Central, Power Platform oraz autorskie.
Swoje doświadczenie budujemy od ponad 16 lat. Możemy pochwalić się największym zespołem wdrożeniowym w Polsce w tym obszarze.

Dołącz do Intersys!

Poszukujemy osoby, która odniesie z nami sukces
i pomoże nam utrzymać tytuł lidera na rynku partnerów Microsoft.

Twoje zadania:

  • Organizowanie spotkań handlowych z potencjalnymi klientami
  • Przygotowywania prezentacji produktowych
  • Udział w konferencjach i warsztatach
  • Negocjowanie umów i warunków współpracy z klientami
  • Negocjowanie umów i warunków współpracy z dostawcami
  • Koordynowanie działań handlowych na etapie presales
  • Współpraca i komunikacja z działami technicznymi oraz marketingu
  • Rozpoznawanie potrzeb klienta w zakresie oferowanych rozwiązań
  • Działania cross i up sell pod obecnych Klientów
  • Monitoring rynku i konkurencji

Nasze wymagania:

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w sprzedaży B2B
  • Umiejętność pracy w zespole, otwartość oraz komunikatywność w kontaktach z klientami
  • Wysoki poziom niezależności i samodzielności w działaniach
  • Kreatywność i proaktywność w poszukiwaniu nowych sposobów na realizację sprzedaży
  • Zdolności do samoorganizacji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom komunikatywny)

Zaskocz nas dodatkowymi atutami:

  • Doświadczenie w sprzedaży aplikacji biznesowych w modelu cloud – CRM, ERP
  • Znajomość aplikacji biznesowych Microsoft: Dynamics 365 Sales, Customer Service, Marketing, Business Central, Power Platform
  • Doświadczenie z kanału partnerskiego Microsoft

Co otrzymasz w zamian?

  • Adekwatne do doświadczenia wynagrodzenie
  • Bardzo duży poziom niezależności oraz możliwość zdobycia doświadczenia w najszybciej rozwijającej się branży IT
  • Pracę z doświadczonym i młodym zespołem, w świetnej atmosferze
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport
  • Możliwość rozwoju u jednego z największych partnerów Microsoft
Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego
z tematem o treści IS_SM klikając:

Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy