Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sales Manager

Balcia Insurance SE Spółka europejska Oddział w PolsceO firmie

Balcia Insurance SE Spółka europejska Oddział w Polsce

Aleje Jerozolimskie 136

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • zbudowanie od podstaw nowych kanałów dystrybucji ubezpieczeń

  • planowanie i rozwój strategii sprzedaży w celu osiągnięcia wyznaczonych celów biznesowych

  • zbudowanie i utrzymywanie relacji z agentami i innymi podmiotami rynku ubezpieczeniowego (w celu zwiększenia sprzedaży/odnowień)

  • nadzór nad procesami administracyjnymi związanymi ze współpracą z agentami (gromadzenie dokumentacji, rejestracja w KNF, szkolenia, raporty, prowizje, itp.)

  • zapewnienie rozwoju i zarządzanie zespołem sprzedaży

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane w zakresie zarządzania lub finansów)

  • 5 lat doświadczenia w branży ubezpieczeniowej, najlepiej w sprzedaży, w tym 2 lata na stanowisku kierowniczym

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • bardzo dobre umiejętności nawiązywania kontaktów i zdolności interpersonalne

  • orientacja na rynku ubezpieczeń i zdolności biznesowe

  • bardzo dobre umiejętności zarządzania

  • umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów

  • kreatywność, zaangażowanie i niezależność w działaniu

  • dobra znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • przestronne biuro w atrakcyjnej lokalizacji

  • unikalne doświadczenie budowania od podstaw procesów sprzedażowych i kanałów dystrybcji

  • ciekawą i dynamiczną pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

  • przyjaznych współpracowników i dobre warunki pracy

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • dodatkowe benefity (kartę MultiSport opiekę zdrowotną)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Balcia Insurance SE jest międzynarodową firmą z 25-letnim doświadczeniem w branży ubezpieczeniowej. Spółka działa na rynku europejskim poprzez oddziały w Polsce, Niemczech, Francji oraz na Litwie.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli cechujesz się kompetencją i zdeterminowaniem, chcesz osiągać ambitne cele biznesowe poprzez wdrażanie swoich pomysłów w dynamicznym środowisku oraz mieć satysfakcję z wykonywanej pracy – szukamy właśnie Ciebie!

Kontakt:

  • prosimy o przesłanie CV używając przycisku „aplikuj”

  • skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami

  • zapewniamy dyskrecję

  • informacje o firmie: balcia.pl