Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sales Manager

POS Media Poland Sp. z o.o.O firmie

POS Media Poland Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 123A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

  • bieżący kontakt z klientami firmy

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Sales Managera lub innym, podobnym stanowisku sprzedażowym

  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji

  • doświadczenie w branży reklamowej i poligraficznej będzie dodatkowym atutem

  • przedsiębiorczość w działaniu

  • prawo jazdy kat. B

  • dobra znajomość MS Office

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • rzetelność i zaangażowanie

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę oraz dodatkowe benefity

  • możliwości rozwoju

  • pracę pełną wyzwań w profesjonalnym i zaangażowanym zespole

  • dużą odpowiedzialność i samodzielność w działaniu

  • benefity pracownicze

POS Media Poland, międzynarodowa firma w branży reklamowej.

Przewiń do profilu firmy