Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sales Manager

Bailey ProfessionalsO firmie

6 00010 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • obsługa i rozbudowa portfela Klientów

  • realizacja założonych planów sprzedażowych

  • przygotowywanie i koordynacja procesu ofertowania dla Klientów

  • negocjowanie umów

  • ścisła współpraca z działami technicznym i marketingu w zakresie procesów pre-sales, ofertowania, sprzedaży i obsługi posprzedażowej

  • reprezentowanie firmy na targach i konferencjach

  • analiza rynku i konkurencji

  • raportowanie działań handlowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży usług HR i outsourcingu

  • umiejętność sprzedaży w modelu konsultingowym

  • znajomość rynku

  • umiejętność prowadzenia negocjacji oraz prezentacji

  • wysokie zdolności analityczne i szybkość uczenia się

  • komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów

  • znajomość języka angielskiego min. na poziomie B2

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w zespole specjalistów

  • dużą samodzielność działania

  • przejrzysty modele wynagradzania i motywowania (system premiowy)

  • elastyczne formy zatrudnienia

  • możliwość rozwoju i stałego podnoszenia kompetencji

  • auto służbowe oraz niezbędne narzędzia pracy

Bailey Professionals

Bailey Professionals reprezentuje wiodące polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar oraz IT wdrażając najnowsze rozwiązania oraz wspierając budowanie wizerunku naszych klientów.

Posiadamy biura w Warszawie, Gdańsku, Szczecinie, Opolu i Ropczycach.

Przewiń do profilu firmy