Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sales Manager

ADVANCED FEEDS WALDEMAR PIEKARSKI

umowa o pracę
5 0008 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 0008 000 netto (+ VAT) / mies.

Melchiora Wańkowicza 5A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • definiowanie rynku i jego segmentów dla poszczególnych produktów

  • rozwój sprzedaży istniejących i wprowadzanych na rynek nowych produktów

  • aktywne poszukiwanie nowych klientów

  • opracowanie i realizacja budżetów sprzedaży

  • optymalizacja cen i ofertowanie produktów firmy

  • opracowanie i weryfikacja informacji technicznej wspomagającej sprzedaż

  • monitorowanie należności

  • podróże służbowe - krajowe i zagraniczne

  • podnoszenie własnych kwalifikacji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe w kierunku: zootechnika (Wydz. Nauk o Zwierzętach) lub pokrewne (np. Wydz. Med. Weterynaryjnej, Wydz. Rolnictwa i Biologii)

  • umiejętność pozyskiwania klientów i budowania relacji

  • bardzo dobra lub dobra znajomość jęz. angielskiego w tym słownictwa fachowego

  • prawo jazdy kategorii B i gotowość do mobilnej pracy poza biurem

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub kontrakt B2B

  • atrakcyjne, powiązane z wynikami sprzedaży wynagrodzenie

  • wyposażenie wspomagające sprzedaż i komunikację

  • opcjonalnie - samochód służbowy

O nas

Firma Advanced Feeds jest dostawcą surowców dla branży paszowej i intensywnej produkcji zwierzęcej od blisko 9 lat.

Działalność firmy polega na wyszukiwaniu nowych, innowacyjnych produktów, które mogą być źródłem dodatkowej wartości w procesie produkcji pasz. Z reguły pierwszym krokiem jest, na poziomie technicznym, ocena zmienności składników pokarmowych w produkcie a na płaszczyźnie handlowej - ocena jego dostępności i powtarzalnej jakości.

Oprócz innowacyjnych produktów oferujemy także standardowe materiały i dodatki paszowe (m. in. aminokwasy i witaminy paszowe). Nasza oferta produktów jest ciągle rozbudowywana.