Logo Pracuj.pl

Sales Manager

ADVANCED FEEDS WALDEMAR PIEKARSKIO firmie

umowa o pracę
5 000–8 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
5 000–8 000
netto (+ VAT) / mies.

ADVANCED FEEDS WALDEMAR PIEKARSKI

Melchiora Wańkowicza 5A

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • definiowanie rynku i jego segmentów dla poszczególnych produktów
  • rozwój sprzedaży istniejących i wprowadzanych na rynek nowych produktów
  • aktywne poszukiwanie nowych klientów
  • opracowanie i realizacja budżetów sprzedaży
  • optymalizacja cen i ofertowanie produktów firmy
  • opracowanie i weryfikacja informacji technicznej wspomagającej sprzedaż
  • monitorowanie należności
  • podróże służbowe - krajowe i zagraniczne
  • podnoszenie własnych kwalifikacji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe w kierunku: zootechnika (Wydz. Nauk o Zwierzętach) lub pokrewne (np. Wydz. Med. Weterynaryjnej, Wydz. Rolnictwa i Biologii)
  • umiejętność pozyskiwania klientów i budowania relacji
  • bardzo dobra lub dobra znajomość jęz. angielskiego w tym słownictwa fachowego
  • prawo jazdy kategorii B i gotowość do mobilnej pracy poza biurem

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub kontrakt B2B
  • atrakcyjne, powiązane z wynikami sprzedaży wynagrodzenie
  • wyposażenie wspomagające sprzedaż i komunikację
  • opcjonalnie - samochód służbowy

O nas

Firma Advanced Feeds jest dostawcą surowców dla branży paszowej i intensywnej produkcji zwierzęcej od blisko 9 lat.

Działalność firmy polega na wyszukiwaniu nowych, innowacyjnych produktów, które mogą być źródłem dodatkowej wartości w procesie produkcji pasz. Z reguły pierwszym krokiem jest, na poziomie technicznym, ocena zmienności składników pokarmowych w produkcie a na płaszczyźnie handlowej - ocena jego dostępności i powtarzalnej jakości.

Oprócz innowacyjnych produktów oferujemy także standardowe materiały i dodatki paszowe (m. in. aminokwasy i witaminy paszowe). Nasza oferta produktów jest ciągle rozbudowywana.

Sales Manager, Melchiora Wańkowicza 5A, Warszawa