Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sales Manager

Flexee

Flexee

Krucza 16/22

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Inicjowanie kontaktów z osobami decyzyjnymi w firmach, członkami zarządów, dyrektorami operacyjnymi, finansowymi, HR, właścicielami firm oraz z osobami, dbających w firmach o dobrostan pracowników poprzez rozwój portfolio benefitów w swoich organizacjach; budowanie zainteresowania usługą Flexee, pozyskiwanie klientów oraz wszelkie działania wspierające proces wdrożenia usługi Flexee w firmach do etapu przekazania Klienta dedykowanemu opiekunowi

  • Zarządzanie zapytaniami klientów i przygotowywanie wysokiej jakości ofert lub prezentacji przy współpracy z Działem Marketingu

  • Uczestnictwo w spotkaniach z klientami na terenie całej Polski (w przyszłości - wyjazdy zagraniczne)

  • Raportowanie wyników oraz opcjonalnie wsparcie analityczne zespołu Customer Service w rekomendacji działań promocyjnych, tj. działań zwiększających zaangażowanie użytkowników do korzystania z aplikacji

  • Analiza benchmarków rynkowych, trendów HR i dostarczanie rekomendacji do rozwoju aplikacji

  • Bliska współpraca z działem marketingu oraz IT

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu procesem sprzedaży i aktywnym pozyskiwaniem klientów (wymagane minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży produktów B2B)

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze sprzedaży programów motywacyjnych i kontakty w branży HR

  • Praktyczna znajomość programów Office i Excel konieczna do przygotowywania prezentacji, komunikacji do klientów i raportów

  • Systematyczne raportowanie działań sprzedażowych, umiejętność analizy danych i wyciągania z niej odpowiednich wniosków

  • Umiejętność samodzielnego zarządzania zadaniami i podejmowanie działań w celu osiągnięcia wymaganego rozwiązania

  • Lekkość w nawiązywaniu relacji, pozytywne podejście, kultura osobista i niepoddawanie się w obliczu odmowy

To oferujemy

  • Pracę w szybko rosnącym fintechu w prestiżowej lokalizacji w Warszawie

  • Umowę B2B

  • Elastyczny, bieżący dostęp do wynagrodzenia – wynagrodzenie na życzenie z Flexee

  • Realny wpływ na rozwój firmy i wdrażanie własnych pomysłów – w tym możliwość budowy własnego działu sprzedaży

  • Pracę w zgranym, wspierającym się zespole

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Podsumowanie pozycji

Sales Manager będzie odpowiedzialna / odpowiedzialny za aktywne wyszukiwanie, budowanie zainteresowania usługą Flexee i pozyskanie klientów oraz wszelkie działania wspierające klientów w procesie wdrożenia usługi Flexee w organizacjach. Rolą kandydatki / kandydata będzie także bieżąca i szybka obsługa zapytań potencjalnych klientów, spełniająca standardy komunikacyjne Flexee, zapewniająca spełnienie celów klientów na najwyższym poziomie jakości i satysfakcji oraz maksymalizację wyników Spółki.

Flexee

Flexee to fintech oferujący nowoczesny benefit finansowy - aplikację, która daje użytkownikom (pracownikom naszych klientów) dostęp do wynagrodzenia w czasie rzeczywistym, tj. umożliwia wypłacenie pieniędzy za każdy przepracowany dzień bez względu na rodzaj umowy, jaką pracownik zawarł z pracodawcą. Ten innowacyjny benefit finansowy powstał na fali popularnego w krajach anglosaskich trendu „salary on demand”. Usługa wychodzi naprzeciw pracownikom, którzy w razie niespodziewanych wydatków potrzebują pieniędzy przed datą wypłaty wynagrodzenia. Stoi za nami kluczowy, polski inwestor - JR Holding ASI.

Przewiń do profilu firmy