Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sales Manager

DAMIAN WIŚNIEWSKIO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Kierownik

Prowadzę rekrutację do:

Firmy o nieposzlakowanej opinii na świecie, z ponad 170-letnią historią. W Polsce jesteśmy obecni ponad 20 lat i prowadzimy 12 ekskluzywnych biur w największych miastach w kraju.

Obowiązki:

  • aktywna rekrutacja oraz wdrażanie do pracy nowych specjalistów,
  • zarządzanie podległym zespołem,
  • realizacja wyznaczonych celów,
  • przedsiębiorczość, pozyskiwanie klientów przez różne kanały: social media, umowy partnerskie, pośrednicy finansowi,
  • ciągłe doskonalenie wiedzy zespołu z zakresu oferty produktowej i rynku finansowego,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (minimum licencjat),
  • ugruntowane doświadczenie w sprzedaży poparte sukcesami,
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami,
  • kluczowe są: etyka, profesjonalizm i jakość w stosunku do klientów,
  • doświadczenie w rozmowach, negocjacjach z klientem minimum premium,
  • umiejętność swobodnego korzystania z social media w celu pozyskiwania klientów oraz pracowników,

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie, podstawa + prowizja,
  • rozwój kompetencji w zarządzaniu zespołem, poprzez system szkoleń managerskich,
  • szkolenia sprzedażowe oparte o model wypracowany w Japonii, USA i 26 krajach europejskich,
  • wyjazdy na szkolenia i konferencje zagraniczne,
  • prywatną opiekę medyczną Lux-Med,
  • plan emerytalny,
  • ubezpieczenie grupowe, opłacane przez pracodawcę,

Ogłoszenie archiwalne