Logo Pracuj.pl

Sales Manager

RULMECA Poland Sp. z o.o.O firmie

  • wielkopolskie
    wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie pracą działu handlowego
  • tworzenie raportów sprzedaży oraz prezentacji
  • opracowywanie strategii sprzedaży produktów
  • realizowanie założonej strategii i planu sprzedaży
  • tworzenie nowych projektów pod kontem usprawnień dla klienta
  • pozyskiwanie nowych klientów i budowanie dobrych relacji z kluczowymi klientami
  • sporządzanie ofert handlowych dla kluczowych klientów
  • negocjacje handlowe z kluczowymi klientami
  • regularna wizytacja oraz wsparcie techniczne nowych oraz obecnych kluczowych klientów
  • nadzór nad zachowaniem odpowiednich standardów jakościowych obsługi klienta
  • rozwój sprzedaży na podległym terenie o nowe produkty dostępne w grupie
  • współpraca oraz doradztwo dla zespołów sprzedaży w grupie

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • znajomość pakietu office
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie i motywacja do pracy
  • wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • możliwość pracy zdalnej (praca stacjonarna ograniczona do kilku dni w miesiącu)
  • wynagrodzenie stałe + premia zależna od wyników sprzedaży
  • niezbędne narzędzia pracy
  • szkolenia
  • pracę w firmie międzynarodowej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia umiejętności

RULMECA Poland Sp. z o.o.

RULMECA Poland Sp. z o.o. będąca częścią Grupy Rulmeca jest firmą produkującą elektrobębny oraz rolki do przenośników i linii technologicznych. W Polsce Firma istnieje od 1987 roku i nieustannie poszerza horyzonty rozwoju. Nasze produkty cieszą się dobrą sławą na całym świecie ze względu na dbałość w zakresie jakości oraz profesjonalną współpracę.

Sposób aplikowania

  • Prosimy o przesyłanie CV (także w języku angielskim) oraz listu motywacyjnego

Sales Manager, wielkopolskie