Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sales Manager

Human Group

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż usług Grupy na podległym terenie

  • negocjacje warunków handlowych i podpisywanie umów

  • realizacja celów, nadzór nad ich wykonaniem

  • udział w targach, konferencjach etc.

  • monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu, działań konkurencji i wyników sprzedażowych

  • przygotowywanie raportów sprzedażowych w tym realizacji budżetu

Nasze wymagania

  • m.in. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w branży HR, Agencji Pracy lub 3 lata w sprzedaży usług

  • doświadczenie w sprzedaży na terenie całego kraju

  • wysokiej kultury i świadomości biznesowej

  • prawa jazdy kat. B

  • wysoko rozwiniętych umiejętności negocjacji, prezentacji i komunikacji interpersonalnej

  • wytrwałości w dążeniu do realizacji postawionych celów

Mile widziane

  • ugruntowane kontakty biznesowe

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji

  • stabilne zatrudnienie

  • bogaty system kafeteryjno-premiowy

  • pracę w systemie hybrydowym

  • bogaty system prowizyjny

  • niezbędne narzędzia pracy

  • realny wpływ na kształtowanie polityki firmy

  • świetną atmosferę pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • jeden krótszy dzień pracy

  • dodatkowy urlop

  • Zniżki partnerskie

Human Group

Human Group to spółki, które specjalizują się przede wszystkim w Outsourcingu personalnym oraz procesów podwykonawstwa. W naszej działalności mamy również agencję pracy, która odpowiada za obszar leasingu pracowników, dział IT dedykowany dla firm z tego obszaru oraz usługę rekrutacji stałych.

Przewiń do profilu firmy