Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sales & Marketing Analyst

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 08.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Warszawa 29146/001

    W związku z rozwojem spółki poszukujemy kandydata na stanowisko Sales & Marketing Analyst. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za wsparcie biznesu w zakresie przygotowywania analiz biznesowych oraz rozwój i wdrażanie akcji promocyjnych. Jest to stanowisko dedykowane dla kandydatów dobrze poruszających się w bazach danych, który lubią mieć realny wpływ na funkcjonowanie organizacji.

    Informacje o kliencie

    Naszym klientem jest międzynarodowa firma handlowa.

    Opis stanowiska

    • Przygotowywanie wielowymiarowych analiz sprzedaży oraz trendów
    • Cykliczne raportowanie wyników oraz opłacalności akcji promocyjnych
    • Monitorowanie celów sprzedażowych
    • Zapewnienie wsparcia we wszystkich sprawach związanych z lokalnymi bazami danych
    • Pełnienie funkcji łącznika pomiędzy Działami Finansów, Sprzedaży i Marketingu

    Profil kandydata

    • Wykształcenie wyższe - Ekonomia, Metody Ilościowe, Finanse
    • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie handlowej
    • Umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim (min. B2+)
    • Bardzo dobra znajomość MS Excel oraz Access
    • Znajomość VBA i SQL będzie dodatkowym atutem
    • Wysokie umiejętności analityczne
    • Proaktywność, umiejętność pracy w zmiennym dynamicznym środowisku

    Oferujemy

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Pakiet benefitów pozapłacowych
    • Elastyczne godziny pracy
    • Możliwość realnego wpływu na biznes
    • Stabilne zatrudnienie

    About Michael Page

    Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world’s top employers.

    Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we’ve been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

    Find out more about Michael Page