Ta oferta pracy jest nieaktualna od 101 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sales & Marketing Assistant

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2017-07-10

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma Boston Scientific sp. z o.o. jest światowym liderem na rynku specjalistycznych urządzeń medycznych używanych do mało inwazyjnych zabiegów operacyjnych w dziedzinach: kardiologii interwencyjnej, elektrofizjologii, elektrostymulacji, chirurgii naczyniowej, gastroenterologii i onkologii. Innowacyjność, wysokie standardy oraz troska o klienta to kluczowe cechy, którymi kieruje się firma Boston Scientific sp. z o.o..

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • obsługa administracyjna zespołu sprzedaży
  • organizacja wyjazdów służbowych oraz konferencji i szkoleń
  • współpraca logistyczna i marketingowa z przedstawicielami medycznymi
  • przygotowywanie materiałów marketingowych
  • współpraca z dystrybutorami
  • przygotowanie, archiwizacja i inwentaryzacja dokumentacji zgodnie ze standardami korporacji
  • rozliczanie kart służbowych
  • prowadzenie korespondencji w języku polskim i angielskim
  • współpraca z dostawcami usług

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość Excela
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • zaangażowanie, energiczność, inicjatywa, obowiązkowość

Oferujemy:

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole, w międzynarodowym środowisku w odnoszącej sukcesy firmie o znakomitej pozycji rynkowej
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz pakiet benefitów (m. in. kursy językowe, prywatna opieka medyczna)

Prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem klikając w Aplikuj z dopiskiem: Sales & Marketing Assistant

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Więcej informacji o firmie znajdziecie Państwo na stronie www.bostonscientific.com

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się