Oferta pracy

Sales & Marketing Assistant z j. niemieckim

Bergman Engineering Sp. z o.o.

  • Opole, opolskie

  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Asystent

Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na  terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Engineering koncentruje się na jednym priorytecie – oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

Obecnie w związku z rozwojem naszej spółki Bergman Deutschland poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Numer ref.: SMAW/PS/1021

Zadania:

  • Wsparcie zespołu sprzedaży w generowaniu szans sprzedażowych na rynku niemieckim
  • Research niemieckich firm, w tym tworzenie schematów kontaktu z potencjalnymi klientami/przedsiębiorstwami
  • Budowanie bazy kontaktowej
  • Tworzenie map relacji pomiędzy poszczególnymi członkami danego przedsiębiorstwa
  • Przygotowywanie kampanii mailingowej dla klientów w Niemczech
  • Kategoryzowanie klientów według ustalonych zasad
  • Nawiązywanie kontaktu z potencjalnymi klientami
  • Przygotowywanie oraz realizowanie kampanii marketingowych

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B lub chęci rozwoju w tym obszarze
  • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Znajomość lub zainteresowanie sektorem rekrutacji specjalistów
  • Bardzo dobrej znajomości narzędzi: Excel, PowerPoint
  • Dyspozycyjność do pracy min. 3/4 etatu
  • Gotowość do pracy 100% zdalnie lub w biurze we Wrocławiu
  • Umiejętność organizacji pracy, sumienność, zaangażowanie, łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Oferujemy:

  • Zatrunienie w ramach umowy zlecenie (studenci) lub umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze presales
  • Przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy w biurze z ogrodem
  • Możliwość skorzystania z pakietu medycznego oraz ubzpieczenia na życie
  • Samodzielność w działaniu i niekorporacyjne podejście do wykonywanej pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wsparcie w rozumieniu specyfiki branży rekrutacyjnej
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wysyłając dokumenty aplikacyjne w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie wyraża Pan / Pani zgodę na przetwarzanie Pana / Pani danych osobowych zawartych CV lub innych przekazanych nam danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chciałby Pan / Pani otrzymywać od Bergman Engineering Sp. z o.o. w przyszłości inne oferty pracy, prosimy o umieszczenie w CV następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bergman Engineering Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Petrażyckiego 57 (KRS: 394281) moich danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji”.

Ogłoszenie archiwalne