Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sales & Marketing Coordinator

MedicaExpert Conference

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja i Przygotowywanie ofert i umów z kontrahentami

  • Koordynacja procesu płatności

  • Kontakt z kontrahentami m. in hotele, restauracje, centra kongresowe,

  • Koordynacja przestrzeni wystawienniczej w trakcie realizacji wydarzenia,

  • Współpraca z zespołem odpowiedzialnym za wdrożenie i realizację danego projektu,

  • Współpraca z zespołem technicznym odpowiedzialnym za realizację zadań danego projektu,

  • Budowanie bazy klientów oraz cykliczne aktualizowanie danych,

  • Monitorowanie warunków współpracy,

  • Monitorowanie przebiegu realizacji umów,

  • Udział w konferencjach medycznych wraz z obsługą klientów,

  • Optymalizacja procesów sprzedażowych,

  • Pełna odpowiedzialność za cały proces współpracy z powierzonymi klientami

Nasze wymagania

  • Obsługa pakietu MS Office (głównie Excel oraz PowerPoint) na poziomie zaawansowanym

  • Umiejętność organizacji czasu pracy

  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne, otwartość

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Skrupulatność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Wysoka kultura osobista

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • elastyczne godziny pracy,

  • wsparcie zespołu we wdrażaniu w nowe obowiązki,

  • służbowy sprzęt niezbędny do pracy,

  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczeń w wielu ciekawych projektach,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę,

  • pracę w biurze w Krakowie

  • wyjazdy integracyjne

  • coaching dla pracowników

O nas

Szukasz pracy, w której nie ma miejsca na nudę i monotonię? Chcesz być częścią zgranego Zespołu i móc liczyć na niego w każdych okolicznościach? Chcesz móc rozwijać się i pracować na równych i uczciwych warunkach? Dołącz do naszego Zespołu!

Firma MedicaExpert Conference od ponad 5 lat organizuje konferencje, kongresy i webinary dla branży medycznej. Wiemy jak to robić i robimy to dobrze! Kluczem do sukcesu są ludzie, który tworzą każde wydarzenie od A do Z ściśle ze sobą współpracując. Budujemy inspirujący Zespół, którego członkowie chętnie dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami. Chcemy otaczać się ludźmi, na których można polegać, aby wciąż rosnąć w siłę i organizować jeszcze więcej wydarzeń!