Logo Pracuj.pl

Sales Operations Specialist

Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o.O firmie

Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o.

Krakowiaków 36

Włochy

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie działu sprzedaży w zakresie procesów, systemów, narzędzi oraz danych
  • Wsparcie przy opracowywaniu i komunikowaniu celów oraz zadań sprzedażowych w porozumieniu z Managerami Działu Sprzedaży
  • Wyznaczanie indywidualnych celów sprzedaży
  • Odpowiedzialność za terminowe i dokładne prognozy sprzedaży oraz dostarczanie prawidłowych informacji odnośnie danej linii sprzedażowej
  • Koordynacja obsługi i wykorzystania technologii, które umożliwiają zwiększenie wydajności zespołu ds. sprzedaży
  • Monitorowanie zgodności organizacji sprzedażowej z wymaganymi standardami jakości danych w systemie CRM
  • Ścisła współpraca z Managerami Sprzedaży w celu zoptymalizowania efektywności inwestycji technologicznych firmy
  • Zapewnienie zgodności z metodologią sprzedaży i narzędziami księgowymi w firmie
  • Współpraca ze Specjalistami ds. Sprzedaży i innymi zespołami związanymi ze sprzedażą w firmie w celu wymiany best practice
  • Wspieranie Managerów Sprzedaży przy opracowaniu i realizacji celów, wyników oraz najlepszych praktyk dla zespołu ds. sprzedaży, wykorzystując dane z systemu CRM oraz najlepsze praktyki branżowe

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy operacyjnej w obszarze sales
  • Doświadczenie we wsparciu działu sprzedaży
  • Znajomość procesu sprzedaży i analityki biznesowej
  • Znajomość Salesforce
  • Umiejętność obsługi procesów operacyjnych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Umiejętności analitycznego myślenia pozwalające na realizację zapytań związanych z danymi sprzedażowymi (Sprzedaż hurtowa, Sprzedaż detaliczna, ustalanie przychodów, rabaty i wnioski o ceny promocyjne, rejestracja transakcji)
  • Dobra znajomość programu Excel (istotne)
  • Umiejętność pracy w zespole, zdolności komunikacyjne

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • Szeroki pakiet benefitów
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia
  • Miłą i przyjazną atmosferę w zespole
  • Zatrudnienie w prestiżowej, międzynarodowej organizacji

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • korporacyjna karta kredytowa
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Aktualne oferty pracodawcy
21000B6R

Sales Operations Specialist, Krakowiaków 36, Włochy, Warszawa