Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sales Product Manager

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 03.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Warszawa

    ALSO Polska Sp. z o. o. należy do ALSO Holding AG (Emmen, Szwajcaria). Ponad 4000 osób z 44 krajów tworzy zaangażowany zespół pracowników.

    Opis stanowiska:

    • Współpraca z wybranymi producentami w zakresie budowania oferty, planowania zakupów i sprzedaży oraz działań marketingowych
    • Przygotowywanie ofert handlowych dla wszystkich kanałów sprzedaży (retail, SMB,
      e-commerce)
    • Utrzymywanie relacji z Kluczowymi Partnerami Handlowymi
    • Rozbudowa kanału sprzedaży SMB we współpracy z działem sprzedaży
    • Rozwój sprzedaży partnerskiej realizowanej przez internetowy system b2b ALSO
    • Kontrola kluczowych wskaźników (obrót, marża, rotacja) dla powierzonej grupy produktów

    Profil kandydata:

    • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży IT
    • Udokumentowane sukcesy związane ze sprzedażą lub zarządzaniem produktami IT
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Dobra znajomość MS Excel i PowerPoint
    • Nastawienie na osiąganie celu
    • Umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę lub b2b
    • Prywatną opiekę medyczną, pełen pakiet socjalny
    • Możliwość zdobywania doświadczenia w międzynarodowym środowisku
    • Pracę w młodym i profesjonalnym zespole
    • Przyjazną atmosferę pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) za pomocą przycisku "Aplikuj" w tytule wiadomości umieszczając nazwę stanowiska.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:” "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”