Sales Project Specialist

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 13.05.2019
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 12.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Eventim Sp. z o.o.

    Wiodący dystrybutor biletów w Polsce i Europie, w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Twoje obowiązki:

    • Realizacja indywidualnych celów sprzedażowych,
    • Współpraca z zespołem w osiąganiu celów sprzedażowych firmy,
    • Utrzymywanie właściwych relacji z klientami,
    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i partnerów biznesowych,
    • Aktywna współpraca z działem marketingu, tworzenie konkurencyjnych strategii i oferowanie klientom narzędzi i pomysłów zwiększających sprzedaży,
    • Monitorowanie wyników sprzedaży, przygotowywanie raportów sprzedaży i rozliczeń zgodnie z wymaganiami i procedurami Spółki,
    • Systematyczne raportowanie do zespołu zarządzającego i przełożonego,
    • Aktywny udział w zadaniach i projektach wprowadzanych przez zespół zarządzający lub przełożonego.

    Profil kandydata czyli czego oczekujemy

    Twoje kwalifikacje:

    • Absolwent uczelni wyższej
    • Co najmniej 4 lata doświadczenia na stanowisku sprzedażowym, obsługi klienta lub B2B
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (co najmniej poziom B1) Wymagamy znajomości języka polskiego
    • Mile widziane doświadczenie w branży e-commerce lub Live Entertainment
    • Niezbędna będzie znajomość i płynność w obsłudze pakietu MS Office (w tym Excel, Word, Outlook, PowerPoint)
    • Prawo jazdy i gotowość do wyjazdów służbowych

     Twoje umiejętności:

    • Umiejętności zarządzania projektem
    • Silna orientacja na sprzedaż i cele
    • Doskonałe umiejętności planowania i organizowania
    • Szukamy osoby nie bojącej się wyzwań, umiejącej pracować pod presją
    • Ważny jest dla nas optymizm, kreatywność i tzw. myślenie „out of the box”

    Jeśli posiadasz powyższe cechy i umiejętności to oferujemy Ci:

    • Pracę (umowa o pracę) w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Pracę interesującą, pełną wyzwań w środowisku zmiennym wymagającym szybkiego działania,
    • Możliwości rozwoju zawodowego,
    • Pracę w młodym profesjonalnym zespole i przyjaznej atmosferze,
    • Wsparcie i pomoc przełożonego,
    • Dogodną lokalizację biura w Centrum Warszawy,
    • Pakiet medyczny,
    • Świeże owoce

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ.

    Skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zawarcie klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji prowadzonych przez Eventim sp. z o.o.

    Administratorem danych jest Eventim sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 25, 00-508 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawa, XII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000213454, NIP: 526-277-47-51. Dane będą przetwarzane na podstawie zgody kandydata oraz przepisów kodeksu pracy wyłącznie w celu prowadzenia procesu rekrutacji.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.