Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sales Representative - Handlowiec

MIRO sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • budowanie i utrzymywanie relacji z placówkami medycznymi

  • doradztwo oraz sprzedaż produktów RTG, CT ,MRI z portfolio firmy na podległym sobie terenie

  • edukacja klientów

  • promowanie marki

  • aktywne poszukiwanie potencjalnych klientów (budowanie bazy CRM)

Nasze wymagania

  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów i budowania trwałych relacji z klientami

  • doświadczenie w sprzedaży b2b i w sprzedaży doradczej

  • wykształcenie wyższe inżynierskie

  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy

  • doświadczenie w sprzedaży w branży medycznej – mile widziane doświadczenie w sprzedaży sprzętu medycznego

  • znajomość jęz. angielskiego na poziomie B2

  • odpowiedzialność, zaangażowanie i gotowość do podejmowania wyzwań

  • prawo jazdy kat. B

  • gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej

To oferujemy

  • auto służbowe wraz z kartą paliwową

  • telefon i komputer służbowy

  • grupowe ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie do nauki języka

  • opieka medyczna

  • szkolenia

  • kartę sportową

  • wynagrodzenia uzależnione od wyników sprzedażowych

  • ambitną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, tworzonej przez zespół pasjonatów nowoczesnej aparatury medycznej i nowoczesnych rozwiązań dla medycyny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

Rozwiązania MIRO od ponad 20 lat docenia już ponad 6000 lekarzy, diagnostów i managerów zdrowia, a wraz z nimi – setki tysięcy pacjentów. To z myślą o nich, każdego dnia, działamy z pasją tworząc MOC DLA MEDYCYNY.

Przewiń do profilu firmy