Sales Representative - Inżynier Sprzedaży LAB

Mettler-Toledo Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Find additional information about METTLER TOLEDO by visiting our website www.mt.com.

Sales Representative (Inżynier Sprzedaży) LAB

Twoja rola

Inżynier sprzedaży jest odpowiedzialny za bezpośrednią sprzedaż wybranych urządzeń laboratoryjnych oraz systemów ważących. Osoba pracująca na tym stanowisku ma wyznaczony region pracy oraz budżet roczny sprzedaży.

Region pracy: woj. małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie, lubelskie

Zakres obowiązków:

  • Bezpośrednia sprzedaż urządzeń laboratoryjnych i systemów ważących na terenie Polski południo-wschodniej,
  • Realizacja indywidualnego planu sprzedaży,
  • Pozyskiwanie nowych klientów,
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z istniejącymi klientami firmy oraz poszukiwanie nowych możliwości sprzedaży,
  • Organizowanie prezentacji, pokazów demonstracyjnych, seminariów, aktywny udział w konferencjach, targach i innych aktywnościach marketingowych,
  • Analizowanie rynku oraz monitorowanie działań konkurencji,
  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjowanie warunków transakcji zgodnie z przyjętymi standardami w firmie,
  • Raportowanie oraz planowanie aktywności handlowej w systemie CRM.

Twój profil:

  • Wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Doświadczenie w sprzedaży urządzeń laboratoryjnych będzie dodatkowym atutem,
  • Samodzielność, inicjatywa w działaniu, doskonała organizacja pracy,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Dyspozycyjność związana z licznymi podróżami (3-4 dni w tygodniu),
  • Czynne prawo jazdy kat B,
  • Możliwość prowadzenia biura w domu (home-office).

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników biznesowych i indywidualnych,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (rozszerzony pakiet prywatnej opieki medycznej, grupowe ubezpieczenie, kartę MultiSport/program MultiKafeteria, nauka języków obcych),
  • Samochód służbowy,
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Profesjonalne szkolenia.

Want to join our team? Please send your CV in English via Aplikuj button below:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy