Ta oferta pracy jest nieaktualna od 40 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sales Representative

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 13.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Hotel Park Inn by Radisson w Katowicach to czterogwiazdkowy hotel oferujący komfortowe zakwaterowanie i przyjazną atmosferę, zarządzany przez grupę hotelową Radisson Hotels Group. Posiada 168 pokoi oraz jedno z największych i najpiękniejszych centrów konferencyjnych o powierzchni 1000 m.kw.

    Park Inn by Radisson Katowice wyróżnia się zgranym zespołem, który czerpie radość i energię ze wspólnych działań i tworzenia niezapomnianych chwil dla naszych Gości.

    Jesteśmy hotelem, na którym możesz polegać, chcemy, żeby wszyscy czuli się tu dobrze!

    Obecnie do naszego teamu szukamy:

    Miejsce pracy: Katowice

    Jesteś pozytywnie nastawiony/a, elastyczny/a, lubisz się rozwijać, a postawa „Yes I can” jest Ci bliska? Jeśli jesteś osobą, która w aktywnej sprzedaży czuje się jak ryba w wodzie oraz która znajdzie radość w sprzedaży produktów i usług Park Inn by Radisson Katowice...

    Jeśli tak, to zapraszam do nas!

    W Park Inn by Radisson Katowice wyróżniamy się tym, że razem jako zgrany zespół tworzymy niezapomniane chwile dla naszych gości. A w sprzedaży? Chodzi o radość, zabawę i wyniki!

    Zadania:

    • Budowanie jak najlepszych, długotrwałych relacji z klientami, pozyskiwanie wiedzy dotyczącej klientów;
    • Regularne komunikowanie się z pracownikami działów sprzedaży i innych w celu zapewnienia synergii;
    • Realizowanie polityki i strategii sprzedażowej;
    • Osiąganie założonych celów sprzedaży dla Park Inn by Radisson Katowice poprzez utrzymanie istniejących klientów i stałe pozyskiwanie nowych klientów korporacyjnych/MICE oraz pośredników, a także zapewnienie obsługi na najwyższym poziomie;
    • Osiąganie założonych celów w zakresie pozyskiwania nowych klientów poprzez realizowanie spotkań sprzedażowych (sales calls);
    • Negocjowanie warunków współpracy i podpisywanie umów;
    • Umacnianie pozycji i wspołudział w tworzeniu wizerunku Firmy;
    • Bieżąca analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji.

    Oczekujemy:

    • bardzo dobrej znajomości języka polskiego i angielskiego;
    • wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych i negocjacyjnych;
    • umiejętności koordynacji i pracy nad wieloma projektami jednocześnie;
    • umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji;
    • wytrwałości w działaniu;
    • otwartości na nowe wyzwania;
    • kreatywności;
    • znajomość systemu Opera oraz salesforce będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze;
    • wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia;
    • pracę w fajnym, zgranym zespole;
    • codziennie pyszne obiady dla Pracowników;
    • pracę w międzynarodowej sieci hotelarskiej Radisson Hotels Group- właściciela takich marek jak Radisson Blu, Park Inn by Radisson;
    • możliwość rozwoju i szkolenia zawodowego;
    • zniżki na noclegi w hotelach sieci Radisson Hotel Group;
    • atrakcyjne bonusy przysługujące pracownikom sieci Radisson Hotels Group.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
    klikając w przycisk aplikowania.