Logo Pracuj.pl

Sales representative

TM TechnologieO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa i doradztwo istniejącej sieci sprzedaży,
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • Doradztwo techniczno-handlowe,
  • Organizacja oraz nadzór sprzedaży na powierzonych rynkach oraz ich rozbudowa,
  • Organizacja i prowadzenie szkoleń,
  • Sporządzanie ofert, wycen, zamówień,
  • Nadzorowanie procesu realizacji zamówienia,
  • Analiza sprzedaży,
  • Przygotowywanie raportów handlowych.

Nasze wymagania

  • Znajomość jednego z języków na poziomie B2/C1: angielski, duński, niderlandzki, szwedzki, niemiecki, francuski, fińśki,
  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Bardzo dobra organizacji pracy,
  • Znajomość obsługi oprogramowania Windows/MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B (wyjazdy do kontrahentów),
  • Lojalność i dyspozycyjność (imprezy targowe, wyjazdy służbowych),
  • realizacja planów sprzedaży.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne i niezależne stanowisko pracy,
  • Umowa o pracę,
  • Możliwość podwyższenia kwalifikacji,
  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie; (podstawa plus prowizja uzależniona od wyników sprzedaży),
  • szkolenia produktowe,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Miłą atmosferę.

TM TECHNOLOGIE to polski producent oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego. Poprzez nasze wieloletnie doświadczenie w branży produkcji urządzeń elektycznych staliśmy się liderem wśród producentów oświetlenia awaryjnego na skalę globalną.

Poznaj nas bliżej: https://www.youtube.com/watch?v=c6hVtwPsK9o 🎬

Sales representative, Kraków