Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sales Representative

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 17.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Drukarnia Print Cycero Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

    W związku z dynamicznym rozwojem Drukarnia Print Cycero – jeden z liderów w branży produkcji opakowań kartonowych, poszukuje profesjonalisty na stanowisko:

    Miejsce pracy: cała Polska

    Opis stanowiska:

    • Pozyskiwanie nowych klientów dla drukarni na terenie całego kraju
    • Utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z nowymi oraz dotychczasowymi klientami firmy
    • Prezentacja i promocja firmy na rynku

    Wymagania:

    • Wysokie zdolności interpersonalne
    • Minimum kilkuletnie doświadczenie, na stanowisku związanym z pozyskiwaniem nowych klientów
    • Niepodważalnym atutem kandydata/kandydatki będzie doświadczenie w sektorze poligrafii opakowaniowej
    • Prawo jazdy kat. B oraz praktyka w prowadzeniu samochodu
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
    • Kultura osobista i łatwość nawiązywania kontaktów
    • Zaangażowanie, determinacja i konsekwencja w dążeniu do realizacji celów
    • Gotowość do pracy w terenie
    • Dokładność, sumienność oraz dobra organizacja czasu pracy
    • Duże zaangażowanie

    Oferujemy:

    • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy i telefon
    • Bardzo wysokie wynagrodzenie, uzależnione od osiąganych wyników
    • Możliwość samodzielnego kształtowania czasu oraz terenu wykonywanej pracy
    Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV+ list motywacyjny)
    z zamieszczeniem klauzuli o ochronie danych osobowych.