Oferta pracy

Sales Representative

Arche Consulting Sp z o.o. Sp. k.O firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)

Naszym Klientem jest ceniona na globalnym rynku firma wyspecjalizowana w produkcji urządzeń służących do grillowania. Działająca w segmencie premium firma dostarcza nie tylko niezawodne urządzenia, ale również serwis oraz unikatowe szkolenia.  W związku z rozbudową struktur handlowych w Polsce poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Sales RepresentativeNumer ref.: Nr ref.: SR/MZ

Opis stanowiska:

  • analiza rynku na powierzonym terenie  – nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami oraz rozwój relacji handlowych,
  • budowa własnego portfolio klientów – sieci dystrybutorskiej -  na powierzonym obszarze handlowym,
  • wdrażanie krajowej strategii handlowej na podległym obszarze handlowym,
  • realizowanie powierzonych celów handlowych oraz marketingowych,
  • opieka handlowa nad partnerami handlowymi,
  • przygotowywanie umów oraz prowadzenie negocjacji handlowych z partnerami we wszystkich kanałach sprzedaży,
  • wsparcie techniczne i merytoryczne dla klientów,
  • prowadzenie szkoleń produktowych dla klientów,
  • udział w targach branżowych,
  • bieżąca współpraca z centralą.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – minimum 3 lata (praca z technicznymi produktami premium będzie dużym atutem),
  • doświadczenie w pracy z hurtowniami oraz wyspecjalizowanymi dealerami,
  • umiejętność samodzielnej pracy – organizowania pracy własnej na podległym terenie handlowym,
  • duża motywacja do pracy oraz chęć zdobywania specjalistycznej wiedzy,
  • wysokie kompetencje interpersonalne – umiejętność budowania partnerskich relacji z klientami oraz prowadzenie szkoleń produktowych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się branży oraz firmie będącej liderem na rynku,
  • pracę wśród specjalistów,
  • stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki pracy,
  • bogaty pakiet szkoleń,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy