Oferta pracy

Sales representative

TM TechnologieO firmie

  • Morawica (pow. krakowski)

    Morawica (pow. krakowski), małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa i doradztwo istniejącej sieci sprzedaży,

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,

  • doradztwo techniczno-handlowe,

  • organizacja oraz nadzór sprzedaży na powierzonych rynkach oraz ich rozbudowa,

  • organizacja i prowadzenie szkoleń,

  • sporządzanie ofert, wycen, zamówień,

  • nadzorowanie procesu realizacji zamówienia,

  • analiza sprzedaży,

  • przygotowywanie raportów handlowych.

Nasze wymagania

  • znajomość jednego z języków na poziomie B2/C1: angielski, duński, niderlandzki, szwedzki, niemiecki, francuski, fińśki,

  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • bardzo dobra organizacji pracy,

  • znajomość obsługi oprogramowania Windows/MS Office,

  • prawo jazdy kat. B (wyjazdy do kontrahentów),

  • lojalność i dyspozycyjność (imprezy targowe, wyjazdy służbowych),

  • realizacja planów sprzedaży.

To oferujemy

  • zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu w stabilnej i rozwijającej się firmie,

  • atrakcyjne i niezależne stanowisko pracy,

  • umowa o pracę,

  • możliwość podwyższenia kwalifikacji,

  • jasno określoną ścieżkę rozwoju,

  • atrakcyjne wynagrodzenie; (podstawa plus prowizja uzależniona od wyników sprzedaży),

  • szkolenia produktowe,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • miłą atmosferę.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • Praca w trybie 2 zmianowym.

TM Technologie

TM TECHNOLOGIE to polski producent oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego. Poprzez nasze wieloletnie doświadczenie w branży produkcji urządzeń elektycznych staliśmy się liderem wśród producentów oświetlenia awaryjnego na skalę globalną.

Poznaj nas bliżej: https://www.youtube.com/watch?v=c6hVtwPsK9o 🎬

Przewiń do profilu firmy

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje, za wszystkie dziękujemy.

Ze względu na obecne obostrzenia związane z pandemią COVID-19 zastrzegamy sobie prawo, że rekrutacja może być przeprowadzona telefonicznie lub online.