Sales Representative/ Przedstawiciel handlowy

  • Suwałki, podlaskie
  • Specjalista
  • 13.08.2018
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 12.09.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Aktualnie dla naszego Klienta -  międzynarodowej firmy z ponad stuletnim doświadczeniem produkującej artykuły rolne (m.in pasze dla zwierząt hodowlanych, preparaty weterynaryjne, suplementy, dodatki mineralne) - poszukujemy Kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Suwałki
    HAND/SUW/0818

    Obowiązki:

    • promocja produktów z portfolio klienta (pasze dla zwierząt hodowlanych, preparaty weterynaryjne, suplementy, dodatki mineralne),
    • rozwój sprzedaży poprzez realizację zamierzonych celów,
    • aktywne pozyskiwanie klientów i ich bieżąca obsługa,
    • budowanie długofalowych relacji z klientami,
    • przygotowywanie ofert handlowych,
    • monitorowanie rynku,
    • reprezentowanie firmy na różnego rodzaju targach i wystawach.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe,
    • doświadczenie w sprzedaży,
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane,
    • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami,
    • prawo jazdy kat. B,
    • znajomość języka angielskiego - mile widziana.

    Oferujemy:

    • stabilną pracę w międzynarodowej firmie z ponad stuletnim doświadczeniem,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • wyposażenie w narzędzia niezbędne do realizacji zadań (telefon komórkowy, samochód służbowy, notebook/tablet),
    • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie zależne od wyników.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

    opis