Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sales Representative – rynek węgierski

Biuromax Sp. z o. o.O firmie

  • Baniocha (pow. piaseczyński)

    Baniocha (pow. piaseczyński), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktów z klientami z Węgier;

  • Przygotowywanie ofert handlowych;

  • Analiza, koordynacja, realizacja transakcji oraz posprzedażowa obsługa kontrahenta;

  • Przygotowywanie i przeprowadzanie spotkań z klientami w tym prezentacji firmy;

  • Kreowanie wizerunku firmy i produktów na rynkach zagranicznych;

  • Reprezentowanie firmy na targach międzynarodowych.

Nasze wymagania

  • Ojczysta lub biegła znajomość języka węgierskiego;

  • Biegła znajomość języka angielskiego;

  • Doświadczenie w handlu zagranicznym (Eksport);

  • Zaangażowanie w powierzone zadania;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Upór i konsekwencja w dążeniu do celu;

  • Dyspozycyjność i komunikatywność;

  • Prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane

  • Doświadczenie we współpracy z klientami międzynarodowymi;

  • Znajomość specyfiki wskazanego rynku oraz kontakty w branży.

To oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w ramach umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • Wynagrodzenie oparte o stałą miesięczną podstawę oraz system premiowy zależny od indywidualnych uzgodnień;

  • Pakiet wewnętrznych oraz zewnętrznych szkoleń sprzedażowych i produktowych;

  • Pakiet świadczeń socjalnych, dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz karty sportowej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Biuromax Sp. z o. o.

W Biuromax Sp. z o.o. na pierwszym miejscu stawiamy komunikację z klientem oraz wychodzenie naprzeciw jego potrzebom. Od ponad 30 lat dostarczamy najwyższej jakości materiały eksploatacyjne do druku klientom z całego świata. Jesteśmy czołowym dystrybutorem, laureatem wielu branżowych nagród.

Dzięki wizji i zaangażowaniu jesteśmy w czołówce polskich eksporterów, posiadając w ofercie ponad 11 000 produktów. Biuromax Sp. z o.o. to oryginalne, kompatybilne materiały do druku, komponenty do regeneracji oraz części zamienne do urządzeń drukujących.

Przewiń do profilu firmy