Oferta pracy

Sales Representative Sea Logistics

Kuehne + Nagel Sp. z o.o.

Spedycyjna 1

Gądki (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Identyfikacja potencjalnych klientów

  • Rozwijanie współpracy oraz relacji z aktualnymi klientami

  • Negocjacje i X-selling usług logistycznych, głównie w zakresie transportu morskiego

  • Obsługa zapytań ofertowych w oparciu o nowoczesne narzędzia sprzedażowe

  • Współpraca z doświadczonymi działami operacyjnymi

  • Zarządzanie procesem zamknięcia sprzedaży

  • Śledzenie trendów rozwojowych rynku usług logistycznych

  • Praca z przyjaznym, intuicyjnym CRM administracyjnym

Nasze wymagania

  • Minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w spedycji morskiej od strony operacyjnej będzie dużym plusem

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej usług logistycznych

  • Znajomość rynku transportowego oraz trendów logistycznych

  • Wysokie umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej w języku angielskim i polskim

  • Łatwość nawiązywania i wzmacniania kontaktów z klientem

  • Umiejętność organizacji pracy oraz skrupulatność

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • paczki z żywnością i chemią domową

  • dofinansowanie do studiów

W 1890 roku August Kuehne i Friedrich Nagel założyli firmę spedycyjną w Bremie (Niemcy). W ciągu ostatnich 130 lat Kuehne+Nagel przekształciło się z tradycyjnej firmy spedycyjnej w globalnego partnera logistycznego, który oferuje wysoce wyspecjalizowane rozwiązania dla wielu gałęzi przemysłu. Dziś nasza firma to społeczność łącząca ponad 80 tys. pracowników, którzy potrafią sprostać potrzebom Klientów na całym świecie. W Polsce pierwszą siedzibę otworzyliśmy w 1992 r. w Gądkach pod Poznaniem. Obecnie posiadamy 26 lokalizacji i zatrudniamy ponad 2300 pracowników. Jesteśmy partnerami największych międzynarodowych firm, m.in. z branży spożywczej, motoryzacyjnej i farmaceutycznej.

Przewiń do profilu firmy

OPIS STANOWISKA

Jako Sales Representative Sea Logistics Kuehne Nagel Polska będziesz miał możliwość pracy na terenie calej Polski, będąc odpowiedzialnym za sprzedaż wszystkich produktów morskich; budowania solidnych i profesjonalnych relacji z klientami oraz poznawania zalet pracy w międzynarodowej firmie, ale z silnymi, lokalnymi wartościami.

Jako Sales Representative Sea Logistics będziesz miał okazję sprawdzić, czy sprzedaż usług logicznych, głównie w obszarze transportu morskiego, to jest Twoje powołanie.

Oferujemy perspektywę zatrudnienia i rozwoju kariery zawodowej w wiodącej, międzynarodowej firmie logistycznej. Będziesz miał okazję pracować w zespole doświadczonych specjalistów w sprzedaży B2B oraz w zakresie transportu morskiego

Jeżeli pasjonuje Cię transport morski i sprzedaż bezpośrednia, to ta posada jest dla Ciebie!