Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Sales Representative (sektor pet)

TrenkwalderO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Obecnie, dla jednego z naszych Klientów - firmy z branży weterynaryjnej, poszukujemy osoby do działu zwierząt towarzyszących, na stanowisko:

Numer ref.: SR/KAT/LOD/CZE/1020

Obowiązki:

  • promocja i sprzedaż produktów firmy poprzez nawiązanie i utrzymywanie stałego kontaktu z lekarzami weterynarii oraz przedstawicielami środowiska weterynaryjnego i hurtowniami,
  • realizacja planów sprzedażowych oraz aktywne pozyskiwanie nowych rynków zbytu na podległym terenie,
  • analiza rynku, dopasowanie oferty produktowej do potrzeb lokalnych oraz przewidywanie zmian w zapotrzebowaniu konsumentów na produkty (popyt, podaż),
  • dbanie o wizerunek firmy na rynku oraz udział w realizacji zadań promocyjno-marketingowych, uczestniczenie w targach, sporządzanie miesięcznych raportów o rynku.

Wymagania:

  • min. 3 lata doświadczenia w pracy w sprzedaży produktów (produkty lecznicze i/lub żywieniowe) dla zwierząt towarzyszących,
  • wykształcenie wyższe (mile widziane z zakresu weterynarii),
  • wiedza specjalistyczna odnośnie sektora zwierząt towarzyszących w zakresie żywienia oraz chorób,
  • zorientowanie na realizacje powierzonych celów, kreatywność, komunikatywność, otwartość, współpraca w zespole.

Oferujemy:

  • pracę w firmie z kapitałem zagranicznym z branży weterynaryjnej na stabilnych warunkach zatrudnienia na umowę o pracę na pełen etat,
  • długofalową współpracę w miłej atmosferze w gronie specjalistów weterynaryjnych z branży,
  • wynagrodzenie podstawowe oraz motywujący system premiowy wspierający aktywność sprzedażową,
  • kompleksowe wdrożenie na stanowisku pracy, wsparcie kolegów w realizacji codziennych zadań oraz niezbędne narzędzia pracy m.in. telefon, komputer oraz samochód służbowy, który będzie mógł być wykorzystywany do celów prywatnych,
  • firma wspiera swoich pracowników w ich drodze zawodowej dając im możliwości rozwoju podczas szkoleń produktowych, branżowych oraz interpersonalnych,
  • ciekawy pakiet bonusów socjalnych między innymi prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe.

Osoba odpowiedzialna za proces rekrutacji: Anna Donaj, tel. +48 605 125 794.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o., nr cert. 136.

Ogłoszenie archiwalne