Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sales Representative - Sprzęt do diagnostyki obrazowej

MIRO sp. z o.o.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz odpowiedzialny za pozyskiwanie nowych klientów zarówno na rynku prywatnym i publicznym, budowanie wiedzy, rozwijanie i dbanie o nich

  • Będziesz raportował swoje spotkania sprzedażowe, prezentacje produktowe oraz swoje szanse sprzedażowe w systemie CRM

  • Będziesz odpowiedzialny za tworzenie dostosowanych ofert do zdiagnozowanych potrzeb klientów

  • Twoim zadaniem będzie prowadzenia działań w procesie sprzedażowym (od momentu kontaktu z klientem do podpisania umowy)

  • Będziesz odpowiedzialny za przeprowadzenie określonej ilości prezentacji sprzętu medycznego w placówce klienta

  • Będziesz monitorował zamówienia publiczne na swoim terenie i brał czynny udział w dialogach technicznych oraz w uzupełnianiu wymaganych dokumentów przetargowych

  • Będziesz brał udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych z zakresu produktowego, sprzedażowego

Nasze wymagania

  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów i budowania trwałych relacji z klientami

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B i w sprzedaży doradczej

  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy

  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie B1

  • Odpowiedzialność, zaangażowanie i gotowość do podejmowania wyzwań

  • Prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży w branży medyczne

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od realizacji wspólnie ustalonej strategii rozwoju

  • Najwyższą jakość oferowanych sprzętów od najlepszych producentów

  • Pozytywne nastawienie do rzeczywistości

  • Mix kompetencji, doświadczeń, osobowości i temperamentów, w których upatrujemy naszą największą siłę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

MIRO zatrudnia wyłącznie najlepszych – tych, którzy cenią sobie innowacyjność i samodzielność, lubią się uczyć, mają pozytywne nastawienie do rzeczywistości, ponieważ tylko wspólnie możemy działać szybciej, mierzyć wyżej i osiągnąć więcej. W ten sposób ustanawiamy nowe standardy.

Rozwiązania MIRO od ponad 20 lat docenia już ponad 6000 lekarzy, diagnostów i managerów zdrowia, a wraz z nimi – setki tysięcy pacjentów. To z myślą o nich, każdego dnia, działamy z pasją tworząc MOC DLA MEDYCYNY.

Jeśli chcesz należeć do zespołu wyróżniającego się na rynku branży medycznej – pomyśl o zatrudnieniu się u nas.

Będziesz pracować w zespole odpowiedzialnym za aktywną sprzedaż sprzętu medycznego do diagnostyki obrazowej.

Pod Twoją opiekę trafią najwięksi gracze z sektorów medycznych.

Na co dzień będziesz odpowiedzialny za utrzymanie i rozwój współpracy z kluczowymi klientami firmy oraz rozbudowę nowego portfela klientów poprzez wykorzystanie dostępnej bazy wewnętrznej oraz informacji dostępnych w intrenecie.

Przewiń do profilu firmy