Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sales Representative w obszarze B2B

Security Expert Sp. z o.o.

  • Wrocław, dolnośląskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma Security Expert Sp.zo.o. będąca liderem na rynku specjalistycznych rozwiązań i dedykowanych opakowań dla wielu branż TSL, RETAIL, oraz Produkcyjnej poszukuje  Sales Representative w obszarze B2B, który będzie odpowiadał za pozyskiwanie nowych klientów i opiekę handlową nad wybranymi grupami klientów na terenie Polski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Aktywne Pozyskiwanie Nowych Klientów B2B w Polsce ( direct , channel)
  • Przygotowywanie Warunków Współpracy dla Klientów
  • Ścisła Współpraca z Key Account – przejmowanie obsługi pozyskanych klientów
  • Wsparcie posprzedażowe, monitorowanie potrzeb klientów poprzez telefon i mail
  • Rozwój Portfolio Produktów wśród Istniejących Klientów
  • Doradztwo  i Wsparcie w Procesie Stosowania Produktów przez klienta
  • Raportowanie i  Planowanie  Działań Sprzedażowych w CRM
  • Bieżąca Aktualizacja Danych Kontaktowych Klientów i Osób Decyzyjnych
  • Przygotowywanie Próbek oraz Wysyłanie Ofert Wstępnych
  • Wsparcie informacyjne w realizacji zamówień/kontraktów  wewnątrz firmy
  • Dbanie o Pozytywny Wizerunek Firmy i Reprezentowanie Firmy przed Klientem
  • Współpraca z Marketingiem oraz IT  w zakresie wprowadzania Nowych Produktów i Rozwiązań

OCZEKUJEMY OD POTENCJALNYCH KANDYDATÓW :

  • Zaangażowania i Entuzjazmu do Pracy, podobnie jak Uśmiechu dla Współpracowników i Klientów
  • Umiejętności prezentacji produktowej u klientów
  • Samodzielności i Kreatywności w Działaniu
  • Łatwości w Nawiązywaniu Relacji Interpersonalnych
  • Doświadczenia w Sprzedaży B2B
  • Znajomości języka angielskiego lub innego języka obcego
  • Dyspozycyjności i Gotowości do Podróży Służbowych
  • Dobra organizacja pracy oraz doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Prawa Jazdy „B” , Obsługi MS Office

PRACOWNIKOWI ZAOFERUJEMY:

  • Wynagrodzenia Część Stała oraz Premia Wynikowa
  • Umowę  o Pracę
  • Doświadczenie w współpracy z zagranicznymi spółkami naszej firmy
  • Niezbędne Szkolenia Rozwijające Umiejętności Sprzedażowe
  • Samochód Służbowy i pozostałe narzędzia biurowe
  • Możliwość awansu na Key Account Managera

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne