Oferta pracy

Sales Representative

WILHELM ROSEBROCK GMBH & CO. (KG) sp.k. ODDZIAŁ W POLSCEO firmie

  • Płowiecka 3
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

WILHELM ROSEBROCK GMBH & CO. (KG) sp.k. ODDZIAŁ W POLSCE

Płowiecka 3

Warszawa

Niemiecka firma z branży TSL o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje do swojego oddziału w Warszawie osoby na stanowisko Sales  Representative.

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • bieżące utrzymywanie kontaktów z klientami oraz partnerami firmy,
  • budowanie portfela klientów oraz zarządzanie relacjami z klientami,
  • identyfikowanie potrzeb klientów, negocjowanie ofert oraz finalizacja sprzedaży,
  • profesjonalne doradztwo w zakresie transportu morskiego, lotniczego, drogowego oraz obsługi logistycznej.

Wymagania:

  • wymagane doświadczenie w sprzedaży w branży TSL,
  • udokumentowane sukcesy w pozyskiwaniu nowych klientów,
  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • skrupulatność i dobra organizacja pracy,
  • wysoka kultura osobista,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • własna baza klientów będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe uzależnione od posiadanego doświadczenia + premia za sprzedaż,
  • prywatna opieka medyczna,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon służbowy).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy