Ta oferta pracy jest nieaktualna od 497 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sales Representative

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Flügger jest obecnie jednym z największych skandynawskich dostawców farb dekoracyjnych, produktów do malowania i zabezpieczania powierzchni drewnianych, okładzin ściennych, narzędzi malarskich i środków czystości. Priorytetem dla Flügger jest dostarczanie produktów przyjaznych środowisku tworzących jednocześnie piękne i trwałe powierzchnie o wysokiej jakości. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

    Doradca Techniczno-Handlowy
    Miejsce pracy: Wrocław

    Obowiązki:
    • realizacja polityki i planów sprzedaży na podległym terenie
    • doradztwo techniczne, pozyskiwanie nowych klientów i utrzymanie z nimi długotrwałych relacji
    • przeprowadzanie prezentacji i szkoleń dotyczących produktów

    Wymagania:
    • min. 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku doradcy lub przedstawiciela handlowego w branży budowlanej
    • doświadczenie w sprzedaży B2B
    • silne nastawienie na osiąganie wyników
    • łatwość nawiązywania kontaktów z klientami oraz ukierunkowanie na sprzedaż
    • minimum wykształcenie średnie
    • bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej
    • doświadczenie w prowadzeniu prezentacji oraz negocjacji
    • prawo jazdy kat. B
    • gotowość do częstych podróży służbowych

    Oferujemy:
    • zatrudnienie u producenta o ugruntowanej pozycji na rynku
    • pracę w młodym, profesjonalnym zespole
    • możliwość rozwoju zawodowego w związku z rozwojem sprzedaży w segmencie klientów profesjonalnych
    • profesjonalny program wdrożeniowy i szkolenia produktowe
    • narzędzia (samochód, iPhone, laptop) niezbędne do wykonywanej pracy

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego
    za pomocą przycisku Aplikuj.