Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sales Representatives

N42 sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie rozwoju agencji poprzez zdobywanie i utrzymanie relacji z nowymi Klientami

  • Bieżąca współpraca z zespołami PRowo – Marketingowymi

  • Planowanie wspólnych pomysłów i ich wdrożenie

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie jest kluczowym elementem

  • Praca w zespole i uśmiech na buzi każdego dnia

  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych

  • Nastawienie na cel i determinacja w podjętych zobowiązaniach

To oferujemy

  • Elastyczny tydzień pracy – 35h

  • Biuro w centrum

  • Młody, fajny zespół

  • Znakomite produkty

  • Praca w rozpoznawalnej i stabilnej firmie

  • Miejsce pracy: Warszawa centrum

N42, to firma, która nie zważa na przeciwności losu, tylko prze do przodu i właśnie teraz robi kolejny duży krok w stronę rozwoju. Zależy nam na osobach, które chcą być częścią naszego społeczeństwa.

My nie tylko ciężko pracujemy, ale również świetnie spędzamy wspólnie czas na wyjazdach integracyjnych i wyjściach.

Przyślij CV i kilka słów na temat dlaczego chcesz do nas dołączyć!

Przewiń do profilu firmy