Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sales Specialist – Lenovo

Ingram Micro Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Budowanie relacji biznesowych z przedstawicielami vendora

  • Ścisła współpraca z vendorem

  • Realizacja planów sprzedażowych

  • Rozwijanie współpracy z przypisanymi klientami;

  • Ścisła współpraca z zespołem sprzedaży/wsparcia sprzedaży dostawcy;

  • Analiza wymagań zapytań otrzymanych od klientów, przygotowanie oferty handlowej;

  • Podstawowe doradztwo technologiczne w zakresie oferowanych produktów;

  • Aktywne poszukiwanie nowych odbiorców;

  • Dokonywanie na zlecenie Pracodawcy wszelkich innych czynności mających na celu pozyskiwanie nowych lub utrzymywanie dotychczasowych klientów;

Nasze wymagania

  • Doświadczenie lub wiedza z zakresu rozwiązań Lenovo Commercial

  • Otwartość na pozyskiwanie wiedzy

  • Zdolności do swobodnego nawiązywania nowych relacji biznesowych;

  • Umiejętność rozmowy z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi;

  • Otwartość na nowe wyzwania

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

  • Wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Prywatna opieka medyczna, karta Benefit;

  • Możliwość pracy w przyjaznym zespole specjalistów IT w międzynarodowym środowisku;

  • Dostęp do najnowszej technologii z zakresu rozwiązań IT;

  • Praca w miłej atmosferze, możliwość realizacji swoich pomysłów oraz wdrażania nowych rozwiązań;

  • Duża samodzielność działań.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • pełna infrastruktura dla rowerzystów