Oferta pracy

Sales Specialist

Media4U Sp. z o.o.

Henryka Sienkiewicza 72

Śródmieście

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Zwiększenie sprzedaży w obrębie usług analitycznych, sprzedaży sklepów internetowych oraz pozostałych produktów Media4U,

  • Współtworzenie i realizacja długofalowych planów sprzedażowych,

  • Pozyskiwanie klientów i budowanie trwałych relacji z nimi,

  • Przygotowywanie ofert handlowych,

  • Negocjowanie warunków współpracy,

  • Współpraca z zespołem specjalistów SEM,

  • Odpowiedzialność za realizację indywidualnego planu sprzedażowego,

  • Monitorowanie rynku oraz śledzenie nowości branżowych,

  • Gotowość do odbywania podróży służbowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów z obszaru e-commerce min. 2 lata,

  • Czynne prawo jazdy kat. B,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Znajomość dostępnych na rynku rozwiązać do sprzedaży w Internecie,

  • Znajomość podstawowych narzędzi wspierających sprzedaż i analitykę e-commerce oraz swobodna interpretacja danych (np. Google Analytics, Google Adwords),

  • Znajomość dostępnych na rynku rozwiązań - w przypadku sklepów zarówno wiedza o SAAS, Open Source i rozwiązaniach dedykowanych,

  • Znajomość konkurencji oraz trendów panujących na rynku,

  • Otwartość, komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowania relacji biznesowych,

  • Zaangażowanie w powierzone zadania oraz samodzielność.

To oferujemy

  • Stabilną współpracę w wybranej przez Ciebie formie (umowa o pracę, B2B),

  • Możliwość rozwoju w kierunku IT Project Managera

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej (2 dni w tygodniu pracujemy w biurze),

  • Pakiet sportowy Medicover Sport (dawniej OK System),

  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej LuxMed,

  • System kafeteryjny MyBenefit – sam decydujesz o rodzaju benefitów,

  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

Media4U specjalizuje się w obsłudze sektora e-commerce. Wdrażamy dedykowane systemy platform internetowych i zajmujemy się ich promocją. Skutecznie zwiększamy potencjał sprzedażowy i krajowych i międzynarodowych firm. Nasi klienci cenią nas za innowacyjne podejście do rozwiązań biznesowych.

Przez blisko 20 lat działalności zaufali nam m.in.: Bonprix, Endo, Monnari, Lilou, Ryłko, Uniwersytet Łódzki czy Scania. Jesteśmy finalistą konkursu TOP5 Pracodawców Miasta Łodzi 2017.

Przewiń do profilu firmy