Ta oferta pracy jest nieaktualna od 103 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sales Specialist

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Poznań

    Profitroom to największy w Polsce dostawca systemów rezerwacyjnych online dla Hoteli Premium oraz apartamentów. Specjalizujemy się również w projektowaniu stron internetowych oraz świadczymy usługi marketingowe dla Klientów z branży hotelarskiej. W ostatnich latach zostaliśmy wielokrotnie nagrodzeni za nasze projekty w międzynarodowych konkursach i zyskaliśmy zaufanie większości cenionych marek w naszym kraju. Obecnie, dzięki specjalistom oraz ekspertom, obsługujemy już ponad 2500 hoteli w różnych zakątkach świata.

    Zakres obowiązków:

    • Aktywna sprzedaż produktów oraz usług Profitroom w sektorze B2B
    • Analiza potrzeb Klientów oraz dostosowywanie produktów i usług do ich wymagań
    • Rozwój stosunków handlowych z dotychczasowymi Klientami
    • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
    • Sporządzanie ofert, negocjacje warunków handlowych i zawieranie umów
    • Uczestnictwo w targach branżowych
    • Monitoring rynku i analiza konkurencji
    Poszukiwane kompetencje:
    • Min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży B2B w branży HoReCa lub IT
    • Doświadczenie w prowadzeniu pełnego procesu sprzedaży
    • Umiejętność budowania długotrwałych relacji biznesowych z Klientami
    • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy
    • Umiejętność analitycznego i strategiczne myślenia
    • Wysoka kultura osobista
    • Posiadanie prawa jazdy kat. B
    Oferujemy:
    • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B)
    • Możliwość wyboru platformy do pracy Windows / Mac
    • Indywidualny budżet szkoleniowy (gwarantowany 1000zł rocznie)
    • Bezpłatne kursy języka angielskiego (3h tygodniowo)
    • Dopłaty do karty MultiSport Plus
    • Prywatna opieka medyczna
    • Elastyczny czas pracy
    • Udział w interesujących wydarzeniach, m.in. Hotel Marketing Conference i Profitroom on Tour
    • Możliwość rozwoju dzięki Profitroom Academy
    • Atrakcyjne spotkania integracyjne
    • Codziennie świeże owoce
    • Przyjazna atmosfera w profesjonalnym zespole
    • Dofinansowanie rehabilitacji dla osób niepełnosprawnych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W aplikacji prosimy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych, U. nr 133 poz. 833) ”.