Oferta pracy

Sales Specialist - Professional Display

Samsung Electronics Polska

  • Postępu 14, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 12 dni
    do: 19 sie 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Postępu 14

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Szukamy osoby, która dołączy do zespołu sprzedażowego i będzie rozwijać się dalej pod okiem Senior Sales Managera

  • Wsparcie KAMów w zakresie: procesowania projektów sprzedażowych w systemie CRM (Sales Force) oraz procesowania i poprawnej ewidencji wniosków marketingowych

  • Bieżąca obsługa handlowa mniejszych Partnerów: budowanie relacji, wsparcie w zakresie wycen i pytań dot. produktów oraz prowadzonych już projektów

  • Rejestracja i poprawna ewidencja projektów handlowych przychodzących od w/w Partnerów w SalesForce

Nasze wymagania

  • Masz za sobą pierwsze doświadczenie w sprzedaży w rynku B2B

  • Pasjonujesz się rynkiem nowych technologii i IT i chcesz brać udział w projektach biznesowych w tym obszarze

  • Masz wiedzę w zakresie przygotowywania i prowadzenia prezentacji handlowych

  • Znasz w stopniu dobrym pakiet MS Office (Excel, PowerPoint)

  • Mile widziana znajomość systemów CRM (najlepiej Sales Force)

  • Komunikujesz się w j. angielskim

  • Chcesz rozwijać swoje umiejętności w sprzedaży, potrafisz skutecznie budować relacje z innymi ludźmi

  • Dobrze zarządzasz swoim czasem i priorytetami, jesteś skrupulatna/y i zorganizowana/y

To oferujemy

  • Atrakcyjny system premiowy oparty o wyniki biznesowe

  • Umowę o pracę przez firmę zewnętrzną i bogaty pakiet benefitów (pakiet medyczny z pakietem dentystycznym dla Ciebie i rodziny, karta lunchowa, ubezpieczenie na życie, dostęp do sklepu firmowego). Możliwość udziału w szkoleniach i kursach

  • Spotkania i eventy firmowe

  • Dostęp do nowych technologii i rozwiązań Samsung

  • Pracę w systemie hybrydowym (2 dni home-office i 3 dni pracy z biura)

  • Dostęp do nowych technologii i rozwiązań oraz możliwość tworzenia sukcesu marki Samsung

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

Tak się u nas pracuje