Oferta pracy

Sales Specialist

Aon Polska Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 98

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa telefoniczna oraz mailowa klientów

  • Negocjacja warunków ubezpieczenia z towarzystwami ubezpieczeniowymi

  • Realizacja zadań w CRM

  • Czynności administracyjne: rejestrowanie i raportowanie

  • Sprzedaż produktów ubezpieczeniowych dla stałych klientów leasingowych (klienci indywidualni, małe firmy)

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży dla klienta indywidualnego (idealnie ubezpieczenia)

  • Ogólna wiedza związana z ubezpieczeniami (leasing) mile widziana

  • Proaktywne podejście do obsługi klienta

  • Wykształcenie min. średnie

  • Dobra obsługa komputera w zakresie aplikacji biurowych

  • Orientacja na realizację zadań

  • Inicjatywa w działaniu

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętność organizacji czasu pracy i priorytetyzacji

To oferujemy

  • Pracę pod okiem doświadczonego menedżera

  • Rozwój w obszarze ubezpieczeń

  • Pakiet benefitów

  • Umowę o pracę

  • Pracę zdalną do czasu powrotu do biura

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

Ponad 50 tys. osób, 500 biur, w ponad 120 krajach to Aon Corporation, który od 2014 roku jest notowany na giełdzie w Nowym Jorku. Roczne przychody firmy oscylują na poziomie 12 mld USD. W Polsce Aon działa od 1992 roku i ma pozycję lidera w zarządzaniu ryzykiem, pośrednictwie ubezpieczeniowym i reasekuracyjnym.

Aon to miejsce, w którym znajdziesz wysokiej klasy ekspertów zarządzających wszelkimi ryzykami występującymi w przedsiębiorstwach. Dzięki naszej pracy klienci mogą bezpieczniej realizować swoje cele biznesowe.

Pracując z nami, obsługując różnorodnych klientów, masz szansę stać się dla nich doradcą, ekspertem i partnerem biznesowym. Obecnie w szukamy osoby na stanowisko: Specjalista/-ka ds. wsparcia sprzedaży