Logo Pracuj.pl

Sales Specialist

Salon TEMPUR - Wola ParkO firmie

Salon TEMPUR - Wola Park

Górczewska 124

Wola

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż detaliczna produktów oferowanych przez firmę
  • realizacja planów sprzedaży
  • profesjonalna obsługa klientów

Nasze wymagania

  • pozytywne nastawienie do pracy w sprzedaży i obsłudze klienta
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • uczciwość, odpowiedzialność i pracowitość

Mile widziane

  • doświadczenie w handlu detalicznym, zwłaszcza w sprzedaży produktów premium
  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnej, rozwijającej się firmie
  • odpowiednie wynagrodzenie z systemem premiowym
  • możliwość udziału w programie prywatnej opieki medycznej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Tempur Sealy International, Inc. to największy na świecie dostawca artykułów sypialnianych. Firma wytwarza i sprzedaje materace, poduszki, łóżka i inne produkty. W portfolio Tempur Sealy International znajdują się znane i cenione marki, miedzy innymi Tempur®, Sealy® i Stearns & Foster®.

Sales Specialist, Górczewska 124, Wola, Warszawa