Oferta pracy

Sales Specialist

Pracuj.pl dla Firm

  • Górczewska 124, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Górczewska 124

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż detaliczna produktów oferowanych przez firmę

  • realizacja planów sprzedaży

  • profesjonalna obsługa klientów

Nasze wymagania

  • pozytywne nastawienie do pracy w sprzedaży i obsłudze klienta

  • komunikatywność i wysoka kultura osobista

  • uczciwość, odpowiedzialność i pracowitość

Mile widziane

  • doświadczenie w handlu detalicznym, zwłaszcza w sprzedaży produktów premium

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnej, rozwijającej się firmie

  • odpowiednie wynagrodzenie z systemem premiowym

  • możliwość udziału w programie prywatnej opieki medycznej

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają selekcji CV

2

Rekruter przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę kwalifikacyjną

3

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do pracodawcy

4

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

5

Jeżeli Pracodawca jest na TAK, skontaktuje się z Tobą

Nasz Klient to Salon TEMPUR - Wola Park.

Tempur Sealy International, Inc. to największy na świecie dostawca artykułów sypialnianych. Firma wytwarza i sprzedaje materace, poduszki, łóżka i inne produkty. W portfolio Tempur Sealy International znajdują się znane i cenione marki, miedzy innymi Tempur®, Sealy® i Stearns & Foster®.

Przewiń do profilu firmy