Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Sales Specialist with a foreign language

Tivron Sp. z o. o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Tivron Sp. z o. o.

al. Jana Pawła II 180

Kraków

TIVRON to międzynarodowy mistrz doradztwa telefonicznego. Jesteśmy wyjątkowym BPO, bo nasze rozwiązania, gotowość technologiczna i procesowa gwarantują skuteczną obsługę kampanii inbound, outbound oraz customer retention na całym świecie w kilkunastu językach.

Obecnie do naszego  zespołu poszukujemy:
Mówisz biegle w języku chorwackim/portugalskim/niemieckim lub hiszpańskim?

Chcesz wykorzystywać język na co dzień i świetnie zarabiać?

Z nami to możliwe!

Sprzedaż to serce naszej firmy. Choć jesteśmy polską organizacją to panuje u nas atmosfera różnorodności za sprawą wielu kultur i języków. Możemy pochwalić się świetną atmosferą!

Naszym celem jest powiększenie silnego i zgranego zespołu oraz rozwój rynków: niemieckiego, portugalskiego, hiszpańskiego, chorwackiego.

Jeśli chcesz dołączyć do firmy, w której liczysz się Ty jako jednostka, a nie kolejny numerek pośród setek pracowników odezwij się do nas.

Zajmujemy się telefoniczną sprzedażą i obsługą klienta. Zapewniamy najlepsze szkolenia w mieście i opiekę świetnych managerów!

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym;
  • codzienny kontakt z żywym językiem oraz kulturą (rozmowy z klientem native speakerem);
  • pracę w pełni zdalną;
  • pełne wdrożenie do pracy oraz opiekę profesjonalistów - nauczymy Cię wszystkiego co konieczne
  • zarobki powyżej przeciętnych z tym językiem - gwarantowane 4000zł netto podstawy oraz prowizja od sprzedaży, która z każdym m-cem będzie większa - średnio 2500-3000zł netto, choć w zespole są osoby zarabiające więcej;
  • przyjazną atmosferę w zespole oraz świetnego przełożonego, który doskonale rozumie specyfikę danego rynku;
  • dofinansowanie do karty sportowej i prywatnej opieki medycznej

Twoje zadania:

  • rozmowy telefoniczne z klientem native speakerem, który kupił produkt online;
  • proponowanie innych produktów z oferty, powiększanie zamówień, dosprzedaż;
  • telefoniczna obsługa klienta.

Nie oczekujemy doświadczenia, czy specjalistycznego wykształcenia. Szukamy osób z potencjałem. Nie wiesz czy go posiadasz? Zgłoś się do nas, sprawdzimy :)

Zapraszamy do kontaktu po więcej szczegółów
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Etrose Holdings Limited z siedzibą na Cyprze moich danych zawartych w CV dołączonym do formularza rekrutacyjnego na potrzeby rekrutacji objętej niniejszym zgłoszeniem. Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz konieczne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, Pani/Pana zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Etrose Holdings Limited z siedzibą na Cyprze moich danych zawartych w formularzu rekrutacyjnym oraz dołączonym do niego CV na potrzeby przyszłych postępowań rekrutacyjnych. Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne. Niewyrażenie przez Panią/Pana zgody nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji, której dotyczy niniejsze zgłoszenie.

Ogłoszenie archiwalne