Specjalista ds. Sprzedaży z j. niemieckim

CCPORTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zaangażowanie w aktywną sprzedaż i promowanie produktów firmy przez telefon dla klientów z rynku niemieckiego

  • Odpowiedzialność za komunikację telefoniczną i mailową z naszymi obecnymi klientami

  • Potwierdzanie i zwiększanie wartości zamówień składanych przez naszych klientów

  • Bliska współpraca z zespołem Back Office w rozwiązywaniu zapytań od naszych klientów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży pośredniej lub bezpośredniej (mile widziane w call center),

  • Doskonała znajomość języka niemieckiego,

  • Doskonałe umiejętności wywierania wpływu i negocjacji,

  • Zdolność do efektywnej, zespołowej i elastycznej pracy ze wszystkimi współpracownikami,

  • Wysoka kultura osobista i umiejętność świadczenia profesjonalej obsługi klienta

Mile widziane

  • Znajomość j. angielskiego

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjne premie uzależnione od sprzedaży

  • Stabilne i atrakcyjne warunki współpracy

  • Możliwość pracy w 100% z domu

  • Elastyczny czas pracy, który możemy dostosować do Twoich potrzeb (min. 40 godzin)

  • Narzędzia niezbędne do pracy

  • Specjalistyczne szkolenia i realną możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • Pracę w przyjaznym, dynamicznym i wielokulturowym środowisku

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • healthy snacks

Description

If you want to become a part of our organisation and grow with us, now we are looking for a person who will join Contact Center Team as a Sales Specialist and sell and market our products and services to German clients.

CCPORTER is a Polish company operating globally. We are based in the vibrant city of Warsaw with operation in 20 countries. We provide professional services for companies in the field of business development, enabling the combination of various outsourcing services.

Why consider a #dreamjob with CCPORTER?

• With us, you will have the opportunity to develop your skills and work in an international environment.

• We offer flexible forms and places of cooperation. Our company is based in Warsaw but you can join us from the comfort of your home!

• We deliver a personal computer and headphones to your home.

Przewiń do profilu firmy