Ta oferta pracy jest nieaktualna od 67 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sales Support Assistant

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 10.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Agus, producent żywności operujący na rynkach międzynarodowych, poszukuje osoby na stanowisko:

    SALES SUPPORT ASSISTANT
    Miejsce pracy: Warszawa
    SSA/Warszawa

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie aktywnie uczestniczyć w rozwoju sprzedaży, brać udział w tworzeniu wewnętrznych standardów i procesów, realizować pomysły i uczestniczyć w ciekawych projektach.

    Zakres obowiązków:

    • operacyjne wsparcie działu sprzedaży międzynarodowej w celu generowania sprzedaży (obszary: Europa, Azja, Bliski Wschód, Afryka),
    • wyszukiwanie potencjalnych klientów,
    • monitorowanie i analiza rynków międzynarodowych,
    • przygotowywanie dokumentów sprzedażowych,
    • przygotowywanie ofert handlowych, prezentacji, raportów i analiz,
    • współpraca z innymi działami firmy.

    Wymagania:

    • doświadczenie zawodowe w obszarze sprzedaży (1-2 lata),
    • znajomość jęz. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (codzienna praca w jęz. angielskim), znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem,
    • praktyczna znajomość pakietu MS OFFICE i Excel
    • wykształcenie wyższe (również studenci ostatniego roku studiów),
    • dokładność, sumienność i pracowitość,
    • duże zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz własna inicjatywa,
    • umiejętność samodzielnej organizacji pracy oraz priorytetyzacji zadań,
    • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne.

    Oferujemy:

    • stabilne, długoterminowe zatrudnienie,
    • wynagrodzenie podstawowe i premiowe,
    • przyjazną, pozytywną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole,
    • pyszną kawę i prace na 28.pietrze biurowca Q22 w centrum Warszawy
    • możliwości rozwoju zawodowego i ciekawy zakres obowiązków.

    Prosimy o przesyłanie aplikacji wraz ze zdjęciem klikając przycisk do aplikowania.

    AgusGlobal.com

    Prosimy o dopisanie klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, w celach związanych z procesem rekrutacji przez Agus Sp. z o.o., Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania oraz żądania usunięcia.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, w celach związanych z przyszłymi procesami rekrutacji przez Agus Sp. z o.o., Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania oraz żądania usunięcia.”