Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sales Support (Doradca ds. wsparcia sprzedaży)

  • Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski), Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2019-03-18

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 68 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

    Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska

    Opis roli:

    Doradca ds. wsparcia sprzedaży przyczynia się do rozwoju rentownej sprzedaży całego portfela usług DB Schenker poprzez wsparcie wewnętrzne dla zespołu sprzedaży. Doradca wspiera handlowców w przygotowywaniu ofert, umów, wycen, aktualizacji cenników, aneksów.

    Twój zakres zadań będzie obejmował między innymi:

    • Przygotowywanie ofert i umów dla klientów
    • Aktualizacja cenników w systemach IT DB Schenker
    • Prowadzi dokumentację Klientów wraz z przedstawicielem Field Sales
    • Sporządzanie raportów wewnętrznych i analiz handlowych
    • Współtworzenie kultury Lean Management poprzez: zachowania zgodne z wartościami Spółki oraz dążenie do ciągłego rozwoju/usprawnień.

    Czy szukamy właśnie Ciebie?

    To TY:

    • Masz pierwsze doświadczenia w obszarze sprzedaży lub w branży TSL
    • Masz wykształcenie wyższe
    • Skupiasz się na zdefiniowanych celach
    • Przywiązujesz dużą wagę do jakości usług świadczonych na rzecz klienta wewnętrznego i zewnętrznego
    • Ustanawiasz wysokie standardy działania
    • Rozumiesz, jak Twoja praca wpływa na tworzenie wartości dla klienta
    • Znasz język angielski co najmniej na poziomie B2.

    Dlaczego warto pracować z nami?

    Oferujemy Ci:

    • Kompleksowy program wprowadzający do firmy i różnorodne wyzwania w trakcie pracy
    • Pracę w stabilnej firmie, która jest globalnym liderem w branży TSL
    • Możliwość wszechstronnego rozwoju poprzez udział w projektach, w szkoleniach i wymianę doświadczeń
    • Przyjazną atmosferę w pracy i możliwość udziału w programie wolontariatu pracowniczego
    • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz zajęć sportowo-rekreacyjnych
    • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach globalnej korporacji: rekrutacje wewnętrzne pozwalają wielu naszym pracownikom zdobywać nowe doświadczenia zarówno w strukturach DB Schenker Polska, jak i w oddziałach naszej firmy za granicą.

    Zainteresowana? Zainteresowany?

    Aplikuj, bo Twoja decyzja dziś może być początkiem wspaniałej kariery w DB Schenker jutro.